Beham a vobec nechudnem

sway.

xdanielax s tou vodou v krikoch si ma pobavila :-)haha vynajdes sa..Ja drzim 7,5dcl v ruke.Ale je pravda,ze cez den,ked je najvacsie teplo beham max 16km..
Idem do Buenos Aires,Argentina ;-)Uvidime ake to tam bude,snad sa nenecham omamit vinom a tangom.
bingham ty s tou vahou behas? Klby nebolia? :-D Pisal si niekde,ze mas okolo 100kg,nie?

xdanielax

No ved to je pravda, clovek sa aspon opali, a co sa tyka tej vody, to samozrejme treba - aj ked su rozni extremisti, ale mne sa s tym dost blbo beha, tak som si nasla tu u nas pri dunaji taky okruh - dostatocne velky aby som sa nenudila ale zase dostatocne maly na to, aby som si nechala "v krikoch" flasku s vodou a vzdy ked idem okolo sa napijem :D a dufam pri tom ze mi ju ziadny pes neocika kym tam dojdem :DD
na masaze nechodim, teda bola som a obcas sa citim ze by sa mi zisla ale nejako to zanedbavam, nechodievam pravidelne :-)
a kam sa to chystas vlastne, ked horucavy ocakavas? amerika, australia? :)

bingham - mna minule dobre osviezilo na hradzi, cestou tam uuplne teplo a ked zacalo tak poprchat som sa tesila, len potom zacalo poprchat viac a domov som dobehla jak zo sprchy, tricko vazilo asi tri kila :DD ale osviezenie to bolo v kazdom pripade :))

sway.

xdanielax vyber sa:-) Ja mam rada tieto sportove obchody,su tam zaujimave veci.Ja akurat rozmyslam,ci mam zacat trenovat v kompresnych podkolienkach.Akurat sa nechcem prilis rozmaznavat a nazory nato su rozne.A urcite tam najdes aj nejaku "upgradnutu" ciapku pre sportovcov :-).Inak som sa chcela spytat,ked tolko makas.Chodis aj na masaze? Ja som zacala nedavno a mozem vrelo odporucit.
Hej,idem do teplych krajin,cakaju ma super cesty na bike a uz mam aj vyhliadnuty tri klub:-)A dakujem,bude sa musiet dobre trenovat...Akurat budu horucavy a nato sa pripravujem uz teraz a aspon sa ako tak opalim,ked prazi slnko.Len treba velku zasobu vody,co uz aspon rastu aj bicepsy:-)Stale zachovavam pozitivny pristup, asi prebytok endorfinov.

xdanielax

sway, ved ja nutne tu kapucnu nepotrebujem, keby existovala nejaka ciapka z nejakeho vhodneho materialu.. ja a nakupovanie - nemam to rada velmi. ale asi sa budem musiet vybrat do obchodov. Inak nie je umenie behat v zime ale v tejto horucave...fuuu uz som bola par krat na pase kvoli tomu.
Takze ides do teplych krajin? ty sa mas:-) nech sa ti tam dobre trenuje!

sway.

xdanielax mne nevadi,ked prsi :-) Aspon to osviezi,ved z dazda sa nerozpustim.Skor mi vadi,ze sa nicia drahe tenisky..Horsie su minusove teploty a odmrzajuce usi,potom uz len teplu ciapku:-)Inak ja som nebola prechladnuta uz ani nepamatam.Celkovo sa mi toto zlepsilo sportom,pred tym ma tiez vedelo ofuknut a teraz sa napriklad baby v noci zmrzinaju pod stanom a mne je horuco:-).A urcite najdes bundy aj s kapucnou.Neviem aky je vyber na SK,ja som uz dlho v CZ a tu sa da najst vsetko.Prinajhorsom vyskusaj nejaku znacku aby sadla velkost a objednaj si cez internet obdobny model s kapucnou.Ja som akurat kupila taku fajnovu softschellovu na bike a vyuzijem ju aj na beh.Ako posledna moznost to isti pas v posilke:-)A ja sa tejto zime uspesne vyhnem ,jupii :-)))takze behu zdar.Inak bol tu zavod cez vikend na 10km a dost ludi skolabovalo z tepla,preto je najlepsie trenovat za kazdych podmienok,len pri extremoch sa trochu viac sledovat :-)

xdanielax

Ja napriklad v zime nosim urcite aj satku okolo hrdla a ak je fakt mrazivo, tak zo zaciatku cez satku aj dycham, ale len zo zaciatku, lebo potom mi uz je moc teplo, ja ani rukavice nemozem mat :))

Sway, inak tie bundy vsetky, oni su vacsinou bez kapucne. Mi napada, ze by som si kupila nejaku dobru ciapku na jesen/zimu, len to vsetko premokne ak prsi napriklad, nie? Resp. ako sa to riesi pocas dazda, lebo ja som ochotna behat kedykolvek, ale ked prsi tak mi to trocha vadi, aj ked vo vhodnom obleceni by to bolo okej, len s tym co na hlavu mi nanapada .. siltovka je ok, ked nie je az taka zima, ale inak? Alebo to sa mi len zda ze vacsina bezeckych bund je bez kapucne? :D

sway.

Tungsten v specializovanych obchodoch mas bezecke veci aj na zimu.Existuju bundy,ktore zabezpecia odolnost voci vetru aj dazdu a su lahke. Hlavne pozakryvat krize a vsetky klby. Tie,ked prechladnu je najhorsie.Co sa tyka hrdla,tak to chce asi len zvyk.Pripadne sa zacni otuzovat ladovou vodou a doplnaj C vitamin. Ja taketo problemy nemam,cize lepsie neporadim.:-(