Ako si poradiť s dotieravým človekom.

Príspevok v téme: Ako si poradiť s dotieravým človekom.
headache

Čo by ste povedali na človeka,ktorý sa vnucuje na návštevy,nenechá sa odbiť ani tým,keď mu naznačujete,že nemáte čas,príde hocikedy bez ohlásenia a často a v jeho prítomnosti Vás rozbolí hlava a máte aj zlý,zmiešaný pocit keď odíde.K tomu sa venuje ja neviem akému druhu mágie,lebo viem,že používa kyvadlo,či čo to je.Ako tomu človeku to vysvetliť,ako sa ho zbaviť..?

headache

ten človek ale nechodí za mnou,ale za iným členom rodiny,ktorý mu nevie naznačiť.proste toho človeka nezaujíma či máš čas,alebo sa niekde chystáš,povie len,že veď na chvíľu a z chvíle sú dve hodiny.a ešte také,že keď zistí,že nie si doma,tak sa ešte vráti za hodinu a podotýkam,že zavolal,že príde, ale bolo mu povedané,že asi nebudeme doma.ja som toto ešte nezažila s nikým.

Slobodna

hlavne mu nehovor rovno, že sa s ním nechceš stretávať, žiadne drzé správanie. Červená šnúrka pomáha iba pri urieknutí nie pri prekliatí, tam ti nepomôže nič. Urieknutie je vlastne ľudská závisť, prekliatie je nenávisť, hnev. Takže hlavne ho nenasrať. Jednoducho sa mu začni vyhýbať, keď to už doteraz nepochopil.

jajka001.

nenaznacuj,normalne jej/mu povedz ze nemas cas a nech to aj vyzera drzo / lebo toho sa mozno obavas/ , to je jedno. naznacovanie nestaci
ked veris na magiu, daj si na ruku cervenu snurku, to je ochranne

jennie

ahoj takemu cloveku je zbytocne naznacovat ze nemas cas..treba mu to povedat rovno, ze ti su jeho navstevy neprijemne, aj ked ho to urazi. v pripade ze sa budes zatajovat, z nie si doma alebo nemas pri sebe telefon je niekedy plus a mozno ho to prestane bavit ale moze ta zas zhanat po znamych. v takom pripade by som o tom upozornila aj okolie aby ta neprezradili kde si a co robis. u mna to funguje. urobila som to kamaratovi, ktory chodil ku mme na obedy ako do zavodnej kuchyne, pravidelne chodil na kavu atd. ked som mu povedla ze nie som doma bol pokoj. telefon mu nedviham a preslo to. neukazal sa tu uz asi rok.