prečo sú muži...

Príspevok v téme: prečo sú muži...
karin

mám priatela byvame spolu, ja travim dost casu doma, ked sa vretim najdem ho za pocitacom...ani obraz ani zvuk niekedy sa citim ako vzduch a ked sa nieco opytam alebo od neho ziadam aby sa mi venoval, tak sa vyhovori nato ze ma pracu alebo pride ku mne na 5 minut a to je ten cas vvenovania...preco ste taky zvlastny?

katika88

Ja si myslim ze baby si obcas o svojich priateloch myslia len to najhorsie ze ked sedia na nete tak hned musia chatovat s inymi alebo kukat nejake prasaciny.Baby kto vam brani pozriet sa co vas milacik vlastne pozera?Potom su len zbytocne pochybnosti okolo toho ked sa ani neunuvate sa pozriet.Mozno ma naozaj nejaku dolezitu robotu na pc.Treba vela komunikovat vo vztahu a nie hned sa zlostit alebo toho druheho podozrievat.Takze netreba sa pytat muzov ze preco ste taki lebo to ich moze aj urazit ked ich hadzes do jedneho vreca.Myslim ze toto neni typicke spravanie kazdeho chlapa ze sa svojej polovicke vobec nevenuje...V kazdom pripade treba to riesit pokojne a bez zlostenia lebo tak dosiahnes uplne opacny efekt,potom uz nebude mat chut stravit s tebou ani tych 5 minut.Takze navrhujem normalne v klude sa porozpravat a ked ti povie ze ma pracu tak ho skus chapat ze ked je to ozaj dolezite tak sa ti nemoze momentalne venovat.

sjella

FFF: suhlasim s tebou :) ja by som sa mozno nejak ani nerypala do toho, co robi.. proste ked pridem domov, pozdravime sa, opytam sa, ze ci ma zase robotu na cely vecer a poviem mu, ze by sme mohli vymysliet aj daco spolu.. napriklad prijemne milovanie. A jasne, ak pozera "len" nejake "somarinky", mozno by som pozerala s nim... a ak si aj chatuje s inymi... n co ja viem? ani to podla mna nie je na vrazdu.. teda pokial je to len chat (o beznych veciach a pod) a nic viac, ziadna zoznamka

katika88

Karin ked dojdes domov a najdes ho pri pc tak chod k nemu a spytaj sa ho co robi.Sama si pozri ze co na tom internete tolko pozera, moj ked je na nete tak som pri nom a zhovarame sa alebo si mu sadnem na kolienka a spolu surfujeme na nete a tak sme spokojni obaja.On ze si moze popozerat inzeraty na motorky lebo to je jeho velka vasen a ja som spokojna ze sme spolu a aj takymto sposobom sa venujeme jeden druhemu.Potom ked uz ma to nebavi tak mu jemne naznacim ze uz stacilo a ze by sme si mohli spolu pozriet telku alebo robit nieco ine.Ked nanho nepojdes cestou vycitok tak by podla mna nemal mat problem povenovat sa aj tebe.Len mu nesmies ten net zakazovat.Nechaj mu nejaky cas nech si popozera co chce a potom si spravte nejaky program.Ved hadam nie je zavisly na nete, ci hej?Ja teda neviem ale je to trocha divne fungovanie v domacnosti.Ako to vlastne je?Ani jeden z vas nepracuje ci ako to vlastne prebieha?Lebo nie celkom chapem...Skus troska lepsie ozrejmit situaciu.

chlapp

Alebo sa zacni zaujimat o pocitace aj ty, a zaujmes ho. Kupte druhy pc, a chatuj s nim cez net. Mozno ta potom zacne odtahovat od pc do postele :o))

fff

tak pre vsetky zeny a dievcata:

1 - jake ste si vybrali take mate
2 - a co chlapovi dovolite a jak si ho naucite tak mate...

tu plati stare zname ceske, jaky si to udelas takovi to mas...

takze tak. A nehacte nas do jedneho vreca :)

feri

...povec tvojmu mylemu co odneho ziadas,a pokus sa mu ukazat to caro ktore v tom vydite ,,vy zeny´´lebo mi muzi sme trocha pribrzdeny

dada

karin, na to sa budes musiet vykaslat, oni sa nezmenia, su prosta iny ako ´my zeny...a kolko mas rokov??? ja mam uz dost, a som sa asi vysporiadala s tym iba si zisti co pri tom PC robi... ci nepise s inymi...