keď muž cíti nadržanú ženu...

Príspevok v téme: keď muž cíti nadržanú ženu...
*horny*

otázka - je to pravda alebo len náhoda?

počula som že muž dokáže cítiť nadržanú ženu resp, ženu ktorá ma chuť na sex alebo mala sex chvílu pred tým aj cez oblečenie..
Počula som že práve v lete, keď je vonku teplúčko a slečny chodia sporo odeté niektorí muži dokážu vycítiť ich - nazvyme to CHUTE

AdamKrt

Tak ma napada, ze co by sa dalo citit, je pach muzskeho ejakulatu, ak niekde ostal. Na druhu stranu, clovek sa asi bude snazit nenarobit bordel, pripadne umyt sa, takze zase nebude nic citit.

User_37597

johodka...
to je jedno :D chcela som vyvolat hadku vies to preto ta oprava :D
sexovina..proste to citim v izbe.
cez oblecenie asi nee...ale ja to citim..z inych ludi nie.ale seba citim proste ze bol sex :D
dost blbo som to napisala ale co uz :D

alussska

zlatka mňa veľmi zaujíma tá druhá stránka, teda hlavne z Tvojho pohľadu :o)....prezradíš? Má Adam pravdu? :o)
Súhlasím s jahodkou, je blbosť cítiť vo vzduchu sex po sexovaní :o) a to ja mám sakra dobrý čuch. Jedinne, že by sa niečo také odohralo v mojej spálni s mojim manželom, ale ja by som nebola tá zúčastnená, len prišla tesne po akcii a po zahladení stôp. Hm, tak dúfam, že niečo také nebudem musieť nikdy čuchať.

zlatka19881

AdamKrt :-D pozrime sa aký svätuškár :-D, človek napíše svoj názor a už je z niečoho upodozrievaný :-D pozri sa na to aj z druhej stránky :-D

AdamKrt

zlatka19881: sice dat prednost futbalu pred manzelkou je priam hriech, ale zahnut mu je este vacsi. Z tvojich reci by jeden nadobudol dojmu, ze manzel sa diva na TV miesto sexu a ty mas milenca...

zlatka19881

Adam Krt :-D, dôvtipný :-D manžel to vie :-D
......... nadšený by určite nebol :-D ale mal by pokoj pri futbale :-D :-D :-D

jahodka123

bibba - zabudla tam dať čiarku. "Alebo mala sex chvilku pred tým" a že to akože cítiť cez oblečenie.. A pôvodné vnímaví s makým i si mala dobre :DD
A čo myslíš tou sexovinou?? U nas neni cítiť nič ani po poriadnom 4 hodinovom. Maximálne jahodový lubrikant :D
A k téme.. Podla mna to necítia. To by museli mať čuch jak pes :D