TAE-BO

lusinndia

Tím čo sa zaujímajú o Taebo....Ja som ho predcvičovala skoro každý deň zhruba 3 roky.Je to úžasné na formovanie postavy.Nechodili len ženy,ale aj muži a tým to bolo zaujímavejšie.Lenže časom mi odišlo koleno a bedrový kĺb.Takže všetko z mierov.cca 2-3 krát do týždňa

cica 17

ahojte!pomožte mi.chcela by som si kupit tae-bo nohavice na cvicenie a neviem najst niaky obchod alebo e-mailovu stranku

nika10

ahojte všetci ak máte záujem o taebo rada vás uvidím na mojich hodinách každý pondelok a stredu na Mladej Garde v Bratislave o 19 30!Začíname od 20.2.2008!Prídte sa zabaviť a získať skvelý pocit!Teším sa papa

diankadia

ak ma niekto zaujem o DVD s cvicenim (aerobic, pilates, posilovanie) tak lacno predavam napiste mi na mail a poslem vam tie nazvy:)

vifonka555

ja ako sa snažim tu v okoli kde byvam nič take nieje dost ma to štve..a bude to mat rovnaky efekt ked to budem cvičit doma

janka

Chcela by som sa opýtať či má niekto na predaj dvd taebo-aerobik rýchlu hudbu nech sa mi ozve na email laura-espozito@azet.sk dakujem

jawa

viete že pohybovať sa treba a kto to robí cieľavedome s ta-ebom sa nudiť nebude perfektne sa modeluje postava a 2 hod týždenne si nájde každý. My máme perfektné ta ebo al e sme do Bratislavy ďaleko.