Facebook.....

Príspevok v téme: Facebook.....
Meggi_15

Potrebovala by som pomoc. Dnes som sa chcela prihlásiť na môj účet na Facebook-u a vyskočilo mi že môj účet je z bezpečnostných dôvodov dočasne nedostupný.Pritom ani raz som nenaletela na žiaden ten Facebook-ovský vírus ktorý sa odosielal v správach. A keď pôjdem podľa daných krokov kde som mala napr. označiť kto je na fotografii a potom si nainštalovať nejaký program ktorý mi okamžite pomôže nájsť a odstrániť infikované súbory, budem sa môcť prihlásiť. A keď už som išla inštalovať tento program môj počítač na to zareagoval že je to veľmi škodlivý a nebezpečný program. Neviem čo mám robiť. :/ ....Nevedeli by ste mi poradiť?? ...Vopred ďakujem :)

vajce

Z bezpečnostných dôvodov bol váš účet dočasne uzamknutý........toto mi vypisuje ,neviete mi poradit co mam robit

mortifer

Mam na FB tento problem:
Z bezpečnostných dôvodov bol váš účet dočasne uzamknutý
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.
ty idioti odomna pozaduju foto obcanky, vodicaku alebo inej kraviny ale to im nechcem dat.nemyslim ze je to celkom v poriadku. poradte
dakujem.

jajka001_

chod do svojho profilu, daj si edit/zmenit profil, potom chod do priatelia/friend, tam si vyber moznost - sukromne, pre priatelov, verejne

vcfvgzhuj

mam vsetko uzamknute pred cudzimi, pred priatelmi niektorymi mam fotky a nastenku uzamknutu...ale ako uzamknem aby nevideli koho mam v priateloch? aby nevideli kto si ma pridal a tak...v nastaveniach sukromia to neviem najst...

Denčí

Meggi_15: Meggi mala si pravdu. :) Vďaka. ;)
ale aj ked som si zmenila heslo tak stale odo mna ziada nainstalovanie toho programu, či čo to je. :/

Meggi_15

Denčí :) .... pockaj takych osem dni :) ....mne po osmich dnoch naskocilo uz iba ze si mam zmenit heslo .... :))

Denčí

Ahojte.:/ môj problém súvisí s problémom použivateľky Meggi_15 . neviete ako sa to dá vyriešiť ? :(( čakám už 2 dni a stále mi to tam nabehne. :( len hlavne nechcem aby sa mi môj účet vymazal. :(