IDEAL

bizzi

to je jasna vec...ja si len drzim palce aby som tiez raz "nemala co riesit":)..idem si citat kamaratku knizku, tieto online vecery mi nerobia dobre na mozog..prajem pekny zvysok dna:)

ivka2

no ja som si prve 2 roky myslela ze mam toho idealneho, potom som pomalicky prichadzala na to ze neje celkom idealny a teraz je to dalsie stadiu kedy sa uz zmierujem s tym ze uz nikdy idealny nebude:))ale ked milujes neje co riesit..:)

bizzi

ideal:no..ked sme uz pri tych idealoch..podla mna kazda zena oceni ked ten jej "ideal" pise gramaticky spravne aspon predpony:))))

bizzi

ideal:no..ked sme uz pri tych idealoch..podla mna kazda zena oceni ked ten jej "ideal" pise gramaticky spravne aspon predpony:))))

bizzi

ideal:no..ked sme uz pri tych idealoch..podla mna kazda zena oceni ked ten jej "ideal" pise gramaticky spravne aspon predpony:))))

bizzi

:))no to zase nie takto..nemozes cely zivot zabit iba hladanim stale novych (ne)idealov:))zalezi na tom v com spociva ta neidealnost a do akej miery si schopna ju tolerovat:)

bizzi

hehe..no nemala som prave na mysli niekoho s kym si 5 rokov..v takom sa tazko hlada ideal:)))kazdy chlap ma sancu byt ideal kym ho nespoznas:))

ivka2

no este sa tu budem hemzit chvilocku:))no neviem ja sa snazim z toho svojho uz 5 rokov vytvorit ideal a sa mi nedari:((takze pochybujem ze ten ideal existuje:)