sauna

Nika11111

Dobry den zaujima ma ci moze finska sauna sposobit vznik vrasok. Jedna sa o pravidelne saunovanie raz do tyzdna predtym cvicenie vo fitku a nasledne sauna ako relax. Na roznych strankach sa pisu rozne informacie ohladom sauny a vrasok tak som z toho trosku "mimo" Dakujem za odpoved

Diana1458

urcite ano, ucinky su preukazene uz davno. mne odporucali dokonca doktori vyuzivat sauny. a nakoniec mozno aj kvoli usetreniu ci uz cesty a financii sme u nas doma zriadili saunu.

Petra12

co sa tyka liecivych ucinkou tak pocuvam ze to ma velmi dobre. marimex.sk

fakt to ale tak je ?

rozmyslame ze by sme si saunu kupili tak zhanam o nich co najviac info

ivka4485

neviem čo je na tom pravdy, ale počula som že sauna pomáha aj na pleť...?pomohla by mi s liečbou akné?dakujem

JAR

ešte by som trošičku doplnil, že nie po saunovaní a teda čiastočnej dehydrácii piť iba vodu, ale vhodné je piť nápoj obsahujúci potrebné výživové zložky, ktoré sa s potom dostali z tela von - niečo podobné ako iontové nápoje, alebo minerálka zmiešaná s odšťaveným ovocím.

jazvicka

Pitie a saunovanie...z vlastných skuseností....ak idete do sauny poobede, celé dopoludnie je potrebné piť čo najviac tekutín, aby to telo v saune vypotilo.Počas saunovania sa nepije,ale po saunovaní je opäť potrebné dodať telu stratené tekutiny.

Alternativa

INFRASAUNA je to prave orechove pre organizmus s urcitymi diagnozami /srdcovocievne, krvny tlak, atd/, pri ktorych sa finska sauna neodporuca. Je v nej teplota do 60 stupnov C. Ohrev v infrasaune ide do hlbky, az ku klbom /uzasny ucinok pri klbovych ochoreniach a problemoch pohyb. aparatu/. Ale POZOR: po infrasaune sa NESMIE telo prudko ochladit, odporuca sa sprcha prijemna telesnej teplote. Vzhladom na hlbkove prehriatie prudke ochladenie moze vyvolat sok.