Do Anglicka

Príspevok v téme: Do Anglicka
frejko

Dobry Den ! Mam takyto problem:
Studujem na VS, technicky odbor, 1.rocnik. Mojim snom je ist na letne prazdniny do Anglicka, najlepsie do Londyna. Avsak nechcem tam ist na klasicky zarobok (samozrejme nejaky part-time job by som chcel ale nejdem tam vyslovene koli peniazom) skor by som chcel vidiet svet, spoznat inu kukturu a vidiet ako to tam funguje, a samozrejme koli jazyku. Najradsej by som isiel byvat k nejakej rodine, a robit tam nieco podobne ako au-pair s tym, ze by som za to u nich byval a oni by ma zivili. Problem je ze o ziadnej takejto rodine neviem, preto sa chcem spitat, ci existuje nejaka doveryhodna stranka, agentura, alebo ci osobne nepoznate nejaku rodinu, co by mala o takuto sluzbu zaujem. Dakujem

Adenka31

Ja som bola ubytovaná vo formule1, keď sme boli vo Francúzsku a nedá sa to porovnať s hotelmi na SK (teda ak nehoríme o takých tých hoteloch pre "vyvolených", ale o hoteloch pre normálneho človeka zo strednej vrstvy, ktorý nechce všetky svoje úspory vyhodiť za hotel). Bolo tam krásne, všade čisto, sprchy sa po každom umytí samodezifinkovali a aj strava bola super:)

bibi123

a nie je na vybavovanie uz neskoro??? a co takto si kupit letenku cez ryanair a zohnat ubytovanie v nejakom lacnom hosteli(napr. formula1, ze vraj je to tam hrozne, ale je to lacne, takze ako student by si to mal prezit)? cestovat sa skutocne oplati, aby clovek videl, ze niekde je to lepsie, ale aj horsie, ako na slovensku... skus stranku aupair.com - kamaratka sa tam zaregistrovala a potom ju oslovovali rodiny...

Adenka31

www.pohyby.co.uk

Skús toto. Ja mám rovnaký sen, ale skôr by som brala nejakú partiu a poskladať sa na ubytko :) Bohužiaľ akosi nenachádzam rovnakých šialencov po okolí :)