problemy s erekciou

Príspevok v téme: problemy s erekciou
rudolfik

zdravim... mam 17 rokov zachvilu a mam taky problem... ze este pred pol rokom bolo vsetko v poriadku...sa mi postavil hocikedy, v podstate ked som si povedal tak stal...hocikedy aj pri masturbacii a s frajerkou ani nehovorim,postavil sa mi hocikedy ked bolo treba a vzdy stal dobre a frajerka bola spokojna a vtedy ma v pohode aj dva krat po sebe urobila a vzdy stal,vlastne vzdy ked som chcel tak stal a dobre...teraz v poslednej dobe ako postavy sa ale us neni takyy tvrdy us sa postavy ako keby nie uplne...ako urobit sa urobim napr pri masturbacii ale s babou je to dost malo ked sa tak malo postavy...a us ani nevydrzim napr take ze ked sa idem urobit tak to zadrzim aby som mohol pokravowat dalej...kedisy to bolo uplne normalne u mna aby to netrvalo kratko a aby to bolo dlhsie ale teras ked sa o to pokusim tak mi klesne a us sa nechce postavit... cim to moze byt? v podstate sa to stalo s mesiaca na mesiac...ja som si myslel ze cim budem starsi tym budem aj aktivnejsi mam len 17 tak nemal by som byt natom lepsie ako v 16? prosim neviete cim to moze byt a co mam robit??