Sportujem, obmedzujem stravovanie - ale nechudnem. Dovod?

Príspevok v téme: Sportujem, obmedzujem stravovanie - ale nechudnem. Dovod?
Hmmmm

Co moze byt dovodom za tym, ze kila nejdu dolu ani po tom, co som zacala sportovat (fitness 2x do tyzdna), niekolkohodinove prechadzky rychlym tempom, stravu som obmedzila - vylucila uplne sladke, pridala zeleninu, jem 3x za den, z toho male porcie (jedine obed mam velku porciu). Uzivam vsak HAK a zrovna nad tym uvazujem, ci toto nie je dovod, preco sa tie kilecka stale drzia. Chcela by som zhodil 5 kg, no nejde to. Takto sa stravujem/sportujem uz cca 2 mesiaca a vaha vykazala + 1 kg navyse dokonca. Co s tym?

Sisi135

daniela: Ono tí tréneri ja by som od nich moc jedálniček nebrala. Keď tak sa s nimi radiť ohľadom cvičenia ale o strave moc nie. V inej téme písala baba jedálniček ktorý jej dala doktorka - že žiadne pečivo, ale cereálie zo zeleniny hlvne zemiaky,... asi vieš tiež si sa k tomu vyjadrovala. Aj na jedálničky od doktorov mám svoj názor. Skoro štyri roky dozadu som bola na liečení kvôli obezite a popravde ten jedálniček bol hrozný (a to nielen chuťovo). Bolo to máličko a nesprávne zloženie a to ho zostavovala vraj odborníčka....

Čo sa týka herbalifu tak vďaka nemu schudneš maximálne z objemu svojej peňaženky, všetky tieto produkty sú len ťah ako z ľudí vytiahnuť peniaze. Za tie prachy si radšej kúp permanentku do fitku, alebo nakúp zdravé potraviny, ...

xdanielax

sisi, inak ja som bola tiez prekvapena, ked mi kamaratka povedala, ze chodi na nejake cvicenia, maju tam nejake trenerky atd, co im zostavili aj jedalnicek a vraj 4 hodiny pred spanim nemaju jest... ja s tym nesuhlasim, som sa cudovala ze im toot niekto normalne povie, ale asi kolko ludi, tolko chuti..

a kazdopadne neinvestuj do nejakeho herbalajfu!
Okrem toho, dva mesiace je este celkom kratka doba si myslim. Radsej sa merat, nez vazit.

Sisi135

A spať ideš MAXIMÁLNE do deviatej keď nechceš jesť po šiestej?? Ja som počas chudnutia (a zostalo mi to aj doteraz) bežne jedla o 20 30 - 21 00 posledné jedlo (aby mi to vyšlo 2 - 2,5 hodiny pred spaním) a schudla som krásne. Ono tú desiatu a olovrant by si tam mohla ,,vtrepať" - na desiatu napríklad rozmixovať ovocie, jogurt, orechy a ovsené vločky a vypiť to ako kokteil. Zaberie to max. 2 minutky

mate59

váha ti môže stáť,odbúra sa ti tuk,ale naberieš svalovinu, kt. je ťažšia ako tuk.Neber merítko váhu,ale osobný pocit a obvod pása, kt. by sa mal určite zmenšiť.Hlavne pokračuj, nevzdávaj, vydrž.Držím palce.

Ludo62

Mne pomohli výrobky od Herbalife. Schudol som 17kg za 7 mesiacov /5kg za prvých 6 týždňov a bez cvičenia alebo športovania!/ a zbavil som sa navyše aj plnej igelitky liekov (na srdce, vysoký krvný tlak, na migrénu, prostatu, zníženú imunitu, antivirotiká, antibiotiká ... celkom 18 liekov na recept a veľa rôznych vitamínov !!!) Teraz mám 81kg a cítim sa skvele! Ak chcete poradím Vám ako na to. 0904452835

hmmmm

nad delenou ani nerozmyslam. Pecivo mavam celozrnne na ranajky. Len s tymi 5 porciami to je obtiazne, a to kvoli praci - takze preto len ranajky, obed, vecera. Po siestej uz jest zase nechcem.

Sisi135

Jesť 3x denne a veľký obed je blbosť. Jedz 5x denne ale žiadna delená strava! Pečivo môžeš ale celozrnné

muchacc

Jedz 5x denne a vzdy mensie porcie. Ziadne take, ze na obed sa napraskat.
Delenu stravu. Ked si hladna, zjedz hlavkovy salat.
Ziadne pecivo!
Jedz maso (nie prilis tucne) a zeleninu. Tym, ze budes castejsie jest, telu sa zrychly metabolizmus a nebude si potrebovat ukladat tuk.
Cvicenie 4-5x tyzdenne (hociaka aktivita nad 30 min s vyssou tepovou frekvenciou).
Vhodne je pouzit L-Carnitin - pomaha metabolizmu tukov. Neskodna aminokyselina, velmi vyborna pre fazu chudnutia.