operacia usiek-p.Jurasek, KOSICE

Príspevok v téme: operacia usiek-p.Jurasek, KOSICE
lulu1234

boli ste niekto na operacii usiek u pana Wiliama Juraska v Kosiciach? ak ano...ako ste spokojni..? zaujimaju ma vase nazory...v pondelok by som mala ist na operaciu usiek...len mam obavy, bo vsetko je tak narychlo...len som mu napisala a hned ze ma volne terminy teraz, bo mam aj dovolenku, len sa mi zda cudne ze sa mi hnedka ozval, a v podstate ziadne otazky, ani nic...ani fotecku som mu neposlala ani sme nemali zaatim ziadne konzultacie...neviem...no....som zvedava na vase nazory...dakujeeeeeeeem...mimochodom velmi sa bojim tej operacie...fuuu...hoci ma uska dost trapia a obmedzuju ma...nevyzera to vobec dobre...len si neviem predstavit chodit s obvazom po byte....a pri priatelovi...hmmm...do kelu...

delphia

a ty nemas potrebu najprv sa s nim strestnut na konzultacii a popozerat vysledky jeho operacii na fotkach?
...no musim uznat- mas teda odvahu...

iii

lulu neviem ti poradiť, od operácie ubehlo 5 rokov a určite vznikli nové špičkové zariadenia s dobrými odborníkmi. Tak skús osloviť cez túto tému aby ti poradili. Držím ti palce

lulu123

dakujem ti iii...takze kaslem nanho...toto som potrebovala nieci nazor aby som potom nelutovala...dakujem vopred....a nevies o neakom dobrom chirurgovi v KE ?

iii

ja som bola u neho na odstránenie znamienka. Tiež to bolo také narýchlo a hlavne ani moja kožná mi nechcela doporučiť žiadného odborníka a pracovisko, tak som si ho vybrala cez zlaté stránky. Ak by som to mohla vrátiť späť už by som k nemu nešla. Je necitlivý, k pacientom nemá dobrý prístup, nevysvetlí, čo bude robiť a ako, zoberie peniaze a ...zostala mi po zákroku škaredá jazva.