Niekedy musíme ísť do minulosti aby sme pochopili prítomnosť.

Príspevok v téme: Niekedy musíme ísť do minulosti aby sme pochopili prítomnosť.
hailie

Ahojte,chcela by som pocud nazor,radu od nestranych ludi..

Chodim s priatelom uz nieco cez dva roky,je nam spolu dobre az na par veci spojene s jeho rodinou...Este ma nikdy nezoznamil s rodicmi s dovodu ze u nich to nieje teraz v poriadku.Co chapem, aj ked ma to mrzi..Jeho brat uz dlhe roky berie tazke drogy tie najhorsie z najhorsich.Celu rodinu trapi a nikto mu nevie pomoct.Okrada rodinu psychicky ich tyra aj fyzicky.Proste zit s narkomanom je strasne.Otec tiez nie je bohvie co (vraj) ani mama.To mam z rozpravania kedze ich nepoznam..Moj priatel je velmi laskavy, obetavy a milujuci clovek nie len ku mne ale aj ku svojej rodine a svojmu bratovi.Vela mi pomohol za co som mu vdacna ale trapi ma jedna vec.Coraz castejsie stretavam ludi ktory ked pocuju jeho meno meno krivia usta a krutia hlavami a oznacuju ho ako fetaka.Mojho priatela!Vzdy si ho obranujem!!!dost to nechapem vobec mi to na neho nesedi..ale obcas ked nad vsetkym rozmyslam tak vlastne som s nim dva roky ale neviem o nom skoro vobec nic.aj som sa ho to pytala a povedal mi ze nie ze on nikdy nebral drogy, a hovori sa to o nom preto ze si ho spajaju s jeho bratom.Ja mu verim ale stale mi nejde do kopy preco taky normalny chalan by mal aj vsetky byvale fetacky a alkoholicky, aj kamaratov mal/ma takych..Nestastie, nahoda?Viem ze teraz je vsetko inak a aj ked by minolost taka bola nic nezmenim ale mrzi ma ze ak je to pravda mi o tom nepovedal.toto su pre mna velmi vazne veci a rada by som o nich vedela.neviem ci to mam nechat tak a nezaoberat sa tym povedat si co bolo bolo alebo nejak na to tlacit,rozpravat sa s nim..je to citliva tema moze na to zareagovat hocijako.no nechcem ho stratit a obvynovat ho z veci ktore mozno ani nie su pravda a su to klebety.Kadzy den na to myslim...

radvice

Ta alkoholicko-drogova spolocnost su jeho najlepsi kamosi? Alebo ako to je? Ked ta nechce "vpustit" do rodiny, ma nato jasny dovod. Tak si zvaz v akej spolocnosti sa pohybuje. Uvazuj. Ak sa napr. ja nechcem dat na drogy, tak nebudem chodit do spolocnosti kde sa droguje. Ak on ma takych kamosov, tak neverim, ze v tom nejde s nimi :-(

hailie

no ved prave nic sa nezmeni, ale predstav si tu situaciu? nechcel by si to vediet? ja aj ano ked s tym clovekom planujem buducnost.a toto su take veci ktore myslim ze by frajerka mala pravo vediet...