Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

mataBB

nie nepochopim ta..aj ja som mala sex od 17 rokov, ale taketo veci som proste neriesila...s kondomom sa neda otehotniet, pokym nepraskne..

sumsumienka

Tabletka PO bola. Hned do 12tich hodin. Ale stale tam bol ten pocit, ze CO AK. Asi mas pravdu, skusim sa nad tym zamysliet. :-) Dakujem ti za radu, ale skus ma trocha pochopit, preco som taka paranoidna :-)

mataBB

neviem,ale telo nie su hodinky...a 3 dni nie je povazovane za meskanie..ked nepride do 7 dni, vtedy to je meskanie

mala si si kupit tabletku po a neriesit dalej

proste je to chore..tod vse....zamysli sa nad tym...

sumsumienka

Samozrejme, robim si ho v ten den, kedy mam podla menstruacneho kalendara dostat menstruaciu a ta nepride (menstruaciu mam vcelku pravidelnu, zvykne meskat maximalne 3 dni). Alebo ked nepozorujem priznaky pms.

No, stalo sa nam, ze sa nam pretrhol kondom a priatel sa spravil do mna. Mala som vtedy skoro 16 rokov. Take stresy, ako som prezivala v tom case, nikomu neprajem. Dovtedy sme ochranu ako taku ani neriesili, nic som neratala a s kondomom priatel nepouzival prerusovany styk.

mataBB

co znamena v tvojom pripade nehoda?

robit kazdy mesiac priebezne test je paranoja...sak si pockaj ci nedostanes menzes a potom si ho rob...

sumsumienka

Dakujem Vam, kocky, za rady :-) Ja som bola plne rozhodnuta, ze ked si dam predpisat ATK, tak budeme moct mat plnohodnotny sex so vsetkym, co k tomu patri. Z kondomov som bola podrazdena a aj napriek tomu som sem-tam pred menstruaciou trpla, ci sa nieco nemohlo stat, aj ked sme si davali maximalny pozor, dokonca sme spolu spali len cez neplodne dni a robili to prerusovane. Na tehotenske testy som uz minula desiatky eur, priebezne si robim test v obdobi ocakavanej menstruacie, no zatial sme chybu neurobili. Bojim sa otehotnenia, nemozem si ho vobec v mojom veku dovolit, preto robim vsetko preto, aby som tomu zabranila. Asi mate pravdu, budem okrem HAK praktikovat aj prerusovany sex, predsa len istota je istota, nestoji mi to za tych 30 sekund potesenia...

jankaaaaaaaaa

tiez som uzviala tuto hak a spoliahala som sa na nu, nepouzivali sme inu ochranu. a neviem si predstavit zeby som otehotnela ani si to nemozem dovolit teraz. mam malo rokov atd... ale docitala som sa o zenach ktore otehotneli pocas uzivania a tvrdili ze ziadnu chybu v uzivani nespravili.. takze som sa rozhodla ze pre istotu budeme s priatelom pouzivat prerusovanu suloz