bolia ma prsia-rposím poradte

Príspevok v téme: bolia ma prsia-rposím poradte
natusa42

mám stáleho partnera ,nemali sme nikdy sex ,sme neskúsení ..chodíme spolu 10 mesiacov ,ja som panna a nemala som predtým priateľa a ani on nemal nikoho..problém je ten ,že sme začali s nettingom ,čiže začali sme sa maznať ..a začal sa mi maznať s prsiami ..asi posledný mesiac ..začali sme to robiť pravidelne,on sa mi dotýka pŕs ,stláča mi ich rukami ,nie je to ani nejako hrubo ,ale cítim ,že to nie je extra jemné a nežné ..aj mi ich cmúľa /nemyslím bradavky ,ale celé prsia) ,proste vášnivo veľmi na ne bozkáva a potom to mna bolí ,to je ten problém ,ktorý mám ..som citlivá veľmi a aj krehkejší človek,je normálne ,že ma po tom bolia prsia ?a aj pár dní ??dakujem za vaše rady a príspevky

zlatka19881

natusa42, Počula si o tom, že človek sa rokmi mení? :-D to znamená, že môžeš dospievať :-D a to v každom veku :-D. Či už máš 30 alebo viac, takže nestresuj :-D kedže si panna tehotná nemôžeš byť jedine ak si počala z ..... :-D proste len dospievaš a tvoje telo rastie :-D

natusa42

dakujem za odpovede ...ja som mu to povedala a povedal ,že sa budesnažiť byť jemnejší ..ale skôr ma zaujímalo to ,či môžu z toho vzniknúť nejaké vážne problémy zdravotné

zienka

no v prvom rade si aj tvoje prsia musia zvyknut na to. chce to cas. urcite nech sa snazi tvoj partner byt nezny a tak nezne to aj robit. aspon kym si tvoje prsia zvyknu. casom to budes mat rada aj dravsie.