Posilnenie imunity bez liekov?

Marika 1980

ja som skusala najprv posilnovat imunitu bez liekov, sportovala som, jedla som vela ovocia a zeleniny, ale pomohli mi az enzymy, konkretne wobenzym

frieda

nie som zastanca liekov a vyzivovych doplnkov, preto na posilnenie imunity pijem len sirupcek stopbacil; hned ako pridem z prace domov si dam jeden a pravidelne pijem asi dva mesiace :)

trojklanný

Tie hypertextové odkazy na kde jaké shopy sa mi zdajú ako propaganda. Prečo sa ľudia nenaučíte používať zdravý sedliacky rozum? Imunitu posilniť len organickou formou! A ešte otázka, prečo je tá imunita vlastne oslabená? Povedal vám to doktor? Ako ste na to prišli? Hmm...

Janka0876

Ahojte :-) Na posilnenie imunity môžem odporučiť bylinnú zmes z bylín Tulsi a Kutki, môj manžel ju užíva proti alergii a postupne sa mu podarilo aj úplne vysadiť lieky -odkaz odstránený- :-)

evicita

aj ste ho s niecim kombinovali, ked ste ho brali pri vaznejsich problemoch, ci stacilo vam ked ste ho brali len samotny? neviem ci si mam aj nejaky vitamin C alebo co popri tom nasadit :)

Gima

Med s citronom a zapit teplým čajom,alebo med, citron a trochu chrenu.
Nastruhane jablko s banánom, citron a pomaranč, kiwi. Teplá polievka.
Zázvorový odvar s citronom a medom, jedavať ryby.Prechádzky po čerstvom vzduchu, ked bude lepšie.