Posilnenie imunity bez liekov?

nadina

to naozaj profizym potlaca priznaky zapalu? a kolko stoji jedno balenie? to budem musiet ale uzivat asi niekolko mesiacov aby sa mi polepsilo, skoda, ze to nejde len tak zo dna na den :)

bodocka022

Ja mam skvelu skusenost len s profizymom. Po prve velke plus je, ze je ovela lacnejsi ako wobenzym a ma uplne rovnake ucinky :-) a po druhe ked beriem profizym tak nezatazujem si privelmi zaludok velkym mnozstvom tabletiek, takze ja som rada, ze som profizym objavila a uz urcite neprejdem na nic ine.. Ja tiez mam chronicky zapal asi tri roky, ale odkedy mam profizym tak sa mi zapal neprejavuje navonok, z coho sa tesim asi najviac ..

Pam789ľ

Ja som mala dlhodobe problemy s imunitou, casto som bola chora, ked som mala pocit, ze sa uz z nadchy a kasla dostavam, tak sa to zase zhorsilo. Kamoska mi potom odporucila wobenzym a ten mi ako zazracne pomohol. Mozem ho len odporucit

RNG

Ciste tj odmorene telo ci uz enzymami alebo absorbentmi a chelatormi celkove pracuje lepsie, tj aj lepsie sa vie branit. Enzymov je dnes na trhu kopa, nie len vyse 45 rocny zastaraly, drahy a slaby wobenzime.Nove produkty, ovela silnejsie apodstatne lacnejsie prochadzaju prakticky kazdorocne, tj tlacit wobenzyme ako "dobry" enzymaticky prostriedok je ako tlacit 45 rokov staru "dobru" elektroniku.

Az 70% obrannych latok ale pochadza z nasej crevnej probiotickej flory, preto si tba probiotika pravidelne nasadzat a podporovat ich rozmnozovanie doplkami mikrovlaknin, kazdodenne.

Ak to nestaci je aj hromada antimikrobialnych doplnkov, ktorymi si clovek moze docasne a dokonca neprestajne zvysovat rozne imunity.

Imunita totiz nie je jedna, lebo na kazdy mikrob su v tele specificke obranne latky.

nadina

chcela by som sa spytat ci profizym je vhodny aj pri chronickych zapaloch.. pred par rokmi mi bolo povedane ze mam chronicky zapal ktoreho sa uz nezbavim, ze sa musim zmierit s tym ze ho mam, ale chcela by som vediet ci tymto vyzivovym doplnkom je mozne znizit prejavy zapalu :)