motorkari

Príspevok v téme: motorkari
gsx-r750

su podla vas motorkari arogantni bezcitny darcovia organov?

ja jazdim na motorke a vela krat sa stretavam s tymto nazorom ostatnych ludi vacsinou plechovkarov.a vela krat ma vytocia diskusie ked zomre motorkar a vsetci mu to praju.ked to citam je mi zle.

myslim ze to nie je pravda.netreba hazdat vsetkych do jedneho vreca, nemyslite?:)

lost

A audi ma taku vec, ze ak zmeni vozidlo majitela, tak zaruka zostava (prenasa sa na 2. majitela) ? len ci nevies nahodou :)

lost

bibi123

no o muchach mi hovor :)
dnes som drhol okno, to celne sklo... a ked uz bolo hotove, asi v 99% som si povedal ze juuchuu, pekne pekne.. a potom prask do okna mucha!
to len tak, ked som stal vedla auta, nic sa nehybalo a jeden kamikaze hmyz mi tu pracu pokazil par sekund pred tym ako som to vobec dokoncil :)

ale inac, uz ked na nieco cakam a som pri aute, vyberam to lesticku ukna alebo co to je a uz sa nenudim :D mozno to nabuduce skusim ked cakam na cervenej :D :D aka sranda...

ved to uz pojde do pekla aj moj praprapraprapravnuk za tie musky co som zabil :)

jajka001_

tak ked mas znamych policajtov, nemusis sa bat pokuty za taku drobnost :) ja by som to pokutovala, neznasam to. navyse - taky maly hororovy scenar - nahodou ti ciga spadne, zacne ti horiet kobercek, nebudes moct hned zastavit, zacnes to hasit, naburas -

bibi123

jajka001_-nie, pytala som sa na to policajtov, ked ma zastavili parkarat pri cine:O))) no on ten smrad nezostane v aute, ak vetras a ides sviznejsie, ten dym ide hned von-pripadne to prebije ta vonacka, ale ked auto stoji, tak vtedy sa to infiltruje-aj ked do kozi mozno nie, ale do stropu a inych latkovych casti???:O)))napr. ja za volantom nikdy netelefonujem-lebo telefonovanie neskutocne odvadza pozornost vodica(vlastna skusenost, aj som videla testy)

jajka001_

Vodiči majú počas jazdy zákaz telefonovať a inak používať telefónny prístroj alebo vykonávať obdobnú činnosť, ktorá nesúvisí s vedením vozidla /okrem telefonovania s použitím systému hands free/.

jajka001_

a nie je to zakazane, rovnako ako telefonovanie?
bibi, ak fajcis, tak ten smrad co tam v aute ostane ani nemusis citit aj ked vyvetras, ostane to v potahoch atd

bibi123

jajka001_-co zakon nezakazuje, to je povolene:O)))normalne vzdy pri otvorenom, ved by som sa vyudila:O)))
lost-ale k tomu relaxu mi to patri:O)))pri kazdom novom aute som si hovorila, ze nebudem v nom, ale proste mi to k tej jazde ide(ono ked clovek si da dole stresne a aj priotvorene okno, ma vonacku v aute, tak to ide vsetko za jazdy von, ale uz mam odskusane, ze ked som fajcila v stojacom aute, tak ten smrad sa nikdy nedostal von). A ked sme pri tych autach, mam strasny problem, ze ked parkujem auto vonku a pridem k nemu, tak mi na nom sedi dobrych 50 much, najprv som si myslela, ze to je kvoli tym vonackam, ale dnes ma napadlo, ze ked si ostrekujem okno, tak sa mi vyklopia odstrekovace pod svetlami a v podstate mi obstriekaju cele auto, ze by to bolo tym??? Lebo nemam farbu, na ktoru by leteli muchy:O(((