motorkari

Príspevok v téme: motorkari
gsx-r750

su podla vas motorkari arogantni bezcitny darcovia organov?

ja jazdim na motorke a vela krat sa stretavam s tymto nazorom ostatnych ludi vacsinou plechovkarov.a vela krat ma vytocia diskusie ked zomre motorkar a vsetci mu to praju.ked to citam je mi zle.

myslim ze to nie je pravda.netreba hazdat vsetkych do jedneho vreca, nemyslite?:)

gsx-r750

par kamosov to uz ma za sebou :(
a jeho organy neboli na nic pouzite toto slovne spojenie vniklo velmi davno ludia ho pouzivaju a nic nevedia.teda aspon z mojho pohladu :)

jajka001_

no, to nevies, ani nezistis, lekari sa nepytaju ci to mozu pouzit, ak je to funkcne - mladi ludia, krasne,neznicene organy ...
moze ta hriat vedomie ze ak umriet, tvoje srdce bude bit v inom tele ...:)

jajka001_

motorkari su nechraneni takze ak by sa to auto bolo zrazilo s inym autom a nie s motorkou tak nemuseli byt obete...preto sa vravi ze su to darcovia organov, je to velmi rizikova zabava. a hlavne na slovenskych cestach kde jazdia blazni a alkoholici

mataBB

ved si robte co chcete,mne je to suma fuk ked sa motorkar zabije na motorke, ale je mi luti tych nevinnych castokrat len nahodnych okoloiducich, ktori na to doplatia

gsx-r750

ibaze statisticky motorkari zomru kvoli tomu ze auto neda prednost.80% nehod motorkarov kvoli tomuto..

arogantna a bezcitna som vzdy ked poviem ze som motorkarka:)