Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Práca v zahraničí... Rakúsko- chyžná a ostatné práce

Príspevok v téme: Práca v zahraničí... Rakúsko- chyžná a ostatné práce
nicooo

ahojte no o chvíľku končím strednú školu chcela by som pokracovať na vysokej ale chcela by som si zarobiť počas prázdnin v Rakúsku prácou chyžná... nemčinu ovládam... ale chcela by som sa spýtať ak má niekto s tým skúsenosť tak ak by mi to priblížil... a chcela by som sa vyhnúť viete tým rôznym podvodom aby som nakoniec neskončila ako prostitutka...
Viem, uričte pôjdem cez agentúru... no môžem mať 100% istotu? že to bude hotel a nie erotický klub?

nicooo

no ja by som takto na začiatku chcela ísť samozrejme so spolužiačkou... aby sme boli spolu... a bolo by to pre nás jednoduchšie... no len viete je to prvý krok do neznáma :) mám 19 a už sa budú diať v mojom živote veľké veci... do ktorých chcem ísť na 100% a nechcem na ne doplatiť...

mataBB

treba ist do overenych agentur, tych je na slovensku dost..urcite mas nejakych kamaratov, ktori maju dobre skusensoti s agenturami, popripade na forach sa o kadejakych agenturach docitas viac

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.