Vip Clinik Kosice - neinvazivna liposukcia

bambulka1215

presne tak rovnake skusenosti ako mima11111 mam pocit ze mam iba o trochu pevnejsiu pokozku (to docielis aj ked sa tri mesiace intenzivne mazes kvalitnym spevnovacim kremom z lekarne) ani cm nesiel dole a ich pristup ku mne bol slusne povedany nic moc... cakala som od toho viac... teraz beriem uz treti mesiac tabletky alli a snazim sa 2 krat do tyzdna cvicit babulky a schudla som 8 kil comu som rada. meriam 165 cm a vazila som 67 kil teraz mam 59 ale chcela by som sa dostat aspon na 56 a udrzat si ich.

mima11111

Dobrý večer. Chcela by som sa podelit o moju skusenost s neinvazívnou liposukciou. Som velmi nespokojná, bola som na 5 sedeniach a ani jeden cm nešiel dole. Je citit ako keby bola pokožka trochu pevnejšia, ale za tie peniaze to nestoji. Bola som v KE v študiu DERMABION a okrem nuloveho výsledku bol aj prístup majitelky velmi zlý. Moju objednávku 3 krát pozmenila na uplne iný čas a den, lebo si to zabudla poznačit a objednávala len s pamati. A vyjadrovanie sa k mojej postave mala tiež velmi netaktne. Pritom meriam 176 cm a vážim 76 cm, no pri nej som sa citila ako slon.