Ceruzka na obocie rysavej farby

Wormikk

Baby, ja si myslím že obočie si kludne môžete namalovať aj ceruzkou na oči,alebo ceruzkou na pery... nič sa nestane :) ja som dlhé roky používala ceruzku na pery na oči lebo som nevedela že je na pery, a nič sa mi nestalo :D Ale teda, píšem preto, lebo ceruzky na pery zoženiete v odtieňoch čo na obočie chytia na ryšavo. Viem z vlastnej skúsenosti ;)

Dennniska

tak v takomto pripade, ako vravis, je lepsie riesenie do dofarbenie. Ved zbehni za kozmetickou a nechaj si poradit, vyberiete farbu podla tvojho vyberu a mozes vyskusat - ak ti ide len o zmenu ;-)

jankaaaaaaaaa

no lenze ak by som si nechala dotetovat obocie a nechala aj chlpky tak by to vyzeralo predsa dost divne kedze mam tmavohnede obocie a to tetovanie by bolo rysave. doteraz soms i len odfarbovala obocie a dokreslovala svetlohnedou ceruzkou alebo tienami, ale chcem skusit rysave

Dennniska

musim oponovat. Ak si clovek da tetovat obocie este neznamena, ze nema chlpky. Mozem posudit z vlastnej skusenosti, kedy som si dala obocie spravit touto technikou z dovodu upravenia, to teda neznamena, ze je to len ciarka bez chlpkov. Videla som aj ja neprirodzene a nevkusne. Ja len radim, ze ta ceruzka nie je najlepsi napad, nakolko som si dlhu dobu dokreslovala a vyzeralo to neprirodzene a najma, nesmela som sa dotknut obocia, lebo by som si ho rozmazala. Ked tak, radsej zvol ocny tien, ktory pouzijem na obocie miesto ceruzky, alebo skor to dofarbovanie u kozmeticky

jankaaaaaaaaa

este som nevidela tetovanie obocia , ktore by vyzeralo prirodzene, ved je to logicke ze ak zena nema chlpky len vytetovane ciarky tak to prirodzene vyzerat nikdy nebude

Dennniska

tetovane (pokial je dobre zvolena tetovacia metoda a samotna taterka) je urcite prirodzenejsie nez farbenie ceruzkou. Ked uz, tak radsej to dofarbovanie u kozmeticky, lenze ako kazda dobre vieme, vydrzi to max. 7-10 dni.

blink_182

alebo si daj vytetovať :-D a máš pokoj... ale to zafarbenie je isto lepší nápad ako ceruzka... vydrží to dlhšie :-)