Sex - ako často?

Príspevok v téme: Sex - ako často?
Zuzka999

Ahojte,
s priateľom žijeme spolu necelý rok. Milujeme sa raz, max. dvakrát do mesiaca. Mne to viac menej vyhovuje, nesťažujem sa, som spokojná. Neviem ako on, neriešime to spolu, ale snáď mu to vyhovuje tiež, aspoň sa tak správa. Len sa občas zamyslím, či je to normálne pre mladých, zdravých ľudí....veď by sme podľa časopisov a telky mali teraz skákať na seba každý večer.... Váš názor? Ďakujem!

janekMY33

Pane boze a kedy chces sexovat ked budes stara?Ked si mlada tak by si mala sexovat kazdy den a niekedy aj 2x za den a nie ako niektory manzelia po 20 rokoch 2x za mesiac

koalita

To so svokrovcami fakticky nezávidím... také veci sa musia asi podchytiť skôr ako to zájde do extrému.

ja som s priateľom takmer rok, bývame spolu asi štvrtý mesiac a sex máme v priemere asi dvakrát do dna.. väčšinou rano ked idem do prace a večer keď sa válame pri telke.. samozrejme pokial je čas tak aj poobede :) a pravdupovediac neviem či je normalne ze dvaja mladí ludia ktorí spolu bývajú súlozia 1-2krat do mesiaca.. aspon ja si myslím ze by som to nevydrzala a moj priatel? asi by ma vymenil :D srandujem.. kazdemu podla chuti.........vela stastia

hahaha

mali sme z manzelom taky isty problem,svokrovci sa nam starali do zivota.Byvali sme u nich tak ja som musela drzat hubu,ale raz si manzel vypil povedal si svoje a odvtedy mame svaty POKOJ

AdamKrt

Urobit na dvere velku plastovu cedulu, ktoru tam zavesite. Na cedulke napis, font o velkosti aspon 100 bude zniet.

NERUSIT, TRTKAME !!!

:)

To precitaju aj seniori, po precitani bude maly sok a nesiahnu ani na klucku :)))

milli11

Mne to pripada, akoby svokrovci nechceli, aby mali mladi sex, sak oni robia vsetko preto, aby ho prekazili. Preto si planujem, ak budem mat partnera, chcem sukromie, iba on a ja a potom nase deti, hoci by som sa musela strasne uskromnit. Ja mam rada svoj pokoj a ak by som bola v tvojej sitaucii, asi by po mna prisla najskor policia alebo psychiatria.

jajka001_

a ako sa vám podarilo v takych brutalnych podmienkach splodit druhe dieťa? :)
zamykat a basta a nereagovat, robte sa ze spite. pripadne nahodte take hlasne vzdychy ze to musi pochopit aj idiot :)

evik1

aj Vianoce sú častejšie hahaha,ale je mi to ľúto,lebo aj ked mám chuť,stále sú tam zábrany...a tak mi najkrajšia časť života prefrčí bezu toho...a ked budem stará,budem banovať,že mohla som viac...ved to,že už aj ked sa zamkneme,to je drzosť,to už ju možem rovno pozvať do trojky,či?,,,orgazmus? neviem čo to je.to za slobodna sme mali viac sexu v mojej detskej,raz nám dokonca uprostred aktu vošiel do izby v noci námesačný švagor,tak uznajte.Inokedy prišla MUžA BUDIť JEHO MAMIčKA,žE TREBA POMôCť OTCOVI RáNO O 6:00.VED VRAVíM,žE SOM V CELKU SKLADACIA žENA A ORGANIZOVALA SOM VýLETY MIMO DOMU AUTOM,ALE Už MA TO NEBAVí,čO SOM PUBINA?

User_37597

by som svokre povedala ze si chcem dobre za.ebat a nech ju slak trafi :D
a manzel nic?ziadne riesenie?jemu to nevadi?