škodí čaj ?

lucia ooo.

carie: tak to je riadna hovadina čo si napísala o tom čaji. Ja si už 4 roky luhujem 5 pollitrových pohárov denne zeleného čaju a niekedy aj pol hodiny a ešte mi nič nie je a citim sa vyborne. Ten čaj po dlhšom luhovani ma iba silnejšiu a horkejšiu chuť. To je všetko. Tak si laskavo naštuduj nejake overene zdroje než tu znova budeš pisať taketo drizdy.

Carie

Caje treba rozhodne nechat luhovat len tolko, kolko sa odporuca, inak sa moze zmenit na jed, a to hlavne zeleny. Zeleny sa vraj na jed meni uz po 2 minutach, preto by nemal byt luhovany dlhsie.

Maros 75

Dôkaz o pôsobenií čaju na rakovinu
Pri prehliadkach japonského obyvateľstva sa zistilo, že ochrana organizmu spolu so spomalením rastu rakoviny je spojená s pitím čaju. Efekt bol viac viditeľný pri zvýšení konzumácie na 10 šálok denne. Avšak iné epidemiologické štúdie skúmajúce vzťah medzi konzumáciou čaju a znížením rizika rakoviny boli bezvýsledné.
Niektoré štúdie ukázali inverzný vzťah medzi pitím čaju a rakovinou žalúdka. Jedna z nich poukazuje nato, že u konzumentov zeleného čaju bolo o 48% zmenšené riziko vzniku rakoviny žalúdka a o 51% zmenšené riziko vývinu chronickej gastritídy oproti nekonzumentom. I napriek tomu jedna z taiwanských štúdií ukázala zvýšenie rizika pri pití zeleného čaju a iná štúdia nepreukázala žiadny vzťah medzi čajom a rakovinou.
I flavonoidy sa spájajú so znížením rizika vzniku rakoviny pľúc a jedna zo štúdií uvádza 50% zníženie rizika vzniku rakoviny pľúc pri pití jednej šálky čierneho čaju denne. Opäť však jedna zo štúdií vzťahu medzi rakovinou pľúc a katechínmi (druh flavonoidov, ktorý čaj obsahuje vo veľkom množstve) nepreukázala žiadne spojenie. Rovnako ako niektoré štúdie vzťahu medzi rakovinou a pitím čaju.
Jedna z nedávnych japonských štúdií ukázala, že pravidelné pitie zeleného čaju (viac ako 3 šálky denne) môže chrániť pred návratom rakoviny prsníka v rannom štádiu, hoci autori uvádzajú, že v tejto etape je potrebné opatrne interpretovať výsledky a že je potrebné vykonať ďalšie štúdie, aby bol výskum potvrdený.
Rozdielnosť týchto štúdií môže byť výsledkom ich rozdielneho vypracovania (napr. nedostatku informácií o použitom čaji – kvalita, sila a druh), nedostatku informácií o obsahu flavonoidov v jedlách, rozdielu obsahu flavonoidov medzi jednotlivými druhmi jedál, nezhody v kontrole stravy pomocou rozboru dotazníkov a vylúčení životného štýlu a činiteľov prostredia. Tieto detaily môžu ovplyvniť konečný výsledok a môžu sa ťažko interpretovať. Tento problém bol vo vzťahu medzi rakovinou a pitím čaju kritizovaný. Posúdenie týchto vplyvov je pre ďalší výskum veľmi dôležité.

Čítajte viac: primar.sme.sk

Latoja

vsetkého vela skodí...ale caj je naozaj zdravý, len treba vediet kedy, ktorý. Siroký výber nájdes na shop.omcha.eu

Excita

Aj ja pijem vela caju a dokonca som si odsledovala ktore maju na mna aky vplyv :-)
Takze matovy pijem takmer kazdy den, mam z neho peknu plet...
Kombinaciu aniz-rasca-fenikel tiez takmer denne,z toho je uzasne ploche brusko :-)
Cca kazdy 3ti den pijem zeleny, alebo kamilkovy caj, tie nenechavaju nejake badatelne ucinky na mne...
Cierny mi nechuti, ten nepijem. A inak, ty tie cajiky sladis? Ja osobne nie.
Urcite to ale kombinuj aj s vodou, samotne caje velmi odvodnuju organizmus.

angela85

no neviem, ja pijem minimalne 4 salky zeleneho caju denne, k tomu asi 1,5 litra vody a asi jednu kavu a citim sa vyborne