Citim sa totalne pod psa..

Príspevok v téme: Citim sa totalne pod psa..
agni

ahojte. citim sa totalne pod psa... je to hrozne...mam slzy v ociach. zacala som nieco citit ku kamaratovi a dala som mu vediet...ja som ani nic necakala, ale no ... uz je vyse mesiaca po tom a poprosila som ho aby sme neboli v kontakte iba vcera lebo uz nemozem dalej :( ... prosim co mam robit, aby som sa citila lepsie??? musim sa ucit do skoly a nie na neho mysliet kazdu chvilu...najst nejaku znamost myslim kamrata noveho je totalna blbost ( iba kamarat a nie aby som uplne ho vyciarkla zo zivota, ale aby som sa upala na druheho a pomohol by mi vlastne dychat) ale ja uz uvazujem totalne nad vsetkym. inak mam za par dni 21 tak ma nekritizujte, ze ake decko tu pise poprosim. od kedy to vie nemala som takyto zly stav...do frasa asi som sa donho buchla...nepomenujem to krajsie lebo nemozem...potom sa mozem rovno niekde posadit a srdcervuco plakat...co to tu pisem? uz som zufala :(

Genesis

súhlasím ... vy ženy máte obrovský dar že dokážete plakať čo veľa mužov postráda

moje rady:

1. mysli na neho ako len najviac môžeš .. ľahni si na posteľ a snaž jednoducho myšlienkami na neho dosiahnuť aby všetky tie emócie vyplávali na povrch a doviedli ťa až k plaču - inými slovami vyvolaj si plač

2. toto opakuj pár krát

3. následne stopni myslenie a zakáž si na neho myslieť ... zakaždým keď sa objavý myšlienka na neho v tvojej mysli tak si povadz stop a nahrad tu myslienku inou napr sugesciou som mlada pekna a inteligentna :)

4. daj si persen - u niektorých zabera

vysvetlenie - cielom tohoto celého je oslabit emocie ktore ti ublizuju ... v prvom bode ich oslabujes tym ze places a v dalsich tym ze blokujes myslienky ktore posiluju negativne emocie - ak vsetko urobis spravne nakoniec negativne emocie tohto druhu znicis uplne alebo aspon dostanes na uroven pri ktorej ti uz ublizovat nebudu

bohuzial laska je svina najma pre citlive jedince takze si dany postup riadne natrenuj bo takmer na 100 percent sa ti este v zivote zide

modra

Agni, tak si niekde sadni a srdcervúco sa vyplač, myslím to vážne. Úplne to všetko vyplač až ťa bude hlava bolieť, potom sa vyspi a bude to lepšie. Tiež to tak niekedy robím, keď sa cítim v koncoch.
Neodľúbiš sa síce, ale akceptuješ to a naučíš sa s tým žiť a ono to po čase vybledne.
Iný chalan je samozrejme blbosť, len by si sa stále usviedčala v tom, že na NEHO nikto nemá :)