A JE TO VONKU

gordura

vobec nemam ten pocit,ze zo mna nieco opadlo,ze sa mi ulavilo:( vobec. citim sa keby som stala naha pred milion ludmi,ktori na mna ukazuju prstom-TY! TY SI SPINA,SI NEPODAROK!CHOD PREC OD NAS!neviem preco sa tak citim,uplne cela zahanbena.mama sa ma dnes spytala,ze co som jedla.to je cele. povedala som,ze uz viac zvracat nebudem tak ze ok. ako mi mozu verit??? vzdy ked ich vidim,mam stres,neviem sa im pozriet do oci. plakala som,velaraz dnes. aj teraz. boli ma zaludok.velmi. vecerala som,pyta sa to uz od 19tej hodiny zo mna von.ale ja nemozem:( zajtra nebudem nic jest. chcem vypadnut odtialto. Bojim sa,ze to naozaj tentokrat nezvladnem. citim sa totalne sama.este viacej,ako ked o tom nik nevedel:( ach Boze mily,pomoz mi:(

Ewca

Chapem ta.je to to najtazsie,co ta cakalo.ale zaroven to najuvolnenejsie,pretoze nebudes v strese kedy,ako a ci im to vobec povedat.nech ta podrzia a chod sa liecit.teraz ta uz nic nebrzdi...

cayenne

Nevies o niekom vo svojom okoli, kto trpel/trpi ppp? Pretoze podla mna ludia, ktori si tym nepresli ti nikdy nebudu rozumiet ako ti, ktori to maju za sebou. Vies, podla mna je to take, ze ty mozes niekomu rozpravat o svojom probleme, ale ten, kto si tym nepresiel to zo slov tazko preciti Ale chapem ta, ze pred rodicmi je to teraz take ine a hoci ani oni nebudu rozumiet tomu, co sa v tebe odohrava, urcite v nich budes mat aspon podporu! ;)

gordura

cayenne,ved mas asi pravdu..teda urcite.len sa im neviem pozriet ani do oci... lebo toto urcite necakali...
ale dakujem

gordura

vsetko sa to zacalo ked som odisla do USA... a takisto som byvala modelka...moja rodina je uzasna,mama na mna vobec nema a ani nemala velke naroky...ale to ja si za to cele mozem:( vies,to je taky strasny pocit,ked ti vlastny rodic zisti,ze trpis PPP... najradsej by som to povedala niekomu,ale nemam komu:(

cayenne

Gordura
Teraz sa ti to mozno zda zle, ale neboj, z celkoveho hladiska je to to najlepsie, co sa ti mohlo stat. Rodicia ta urcite lubia a budu sa ti snazit co najviac pomahat.
Drzim palce! ;))

ja40

co bolo v tvojom pripade pricinou vzniku tejto choroby?
mohol to byt konflikt v rodine,alebo tvoje nizke sebavedomie,alebo modelingovy priemysel?
ja sa vam snazim porozumiet,preto sa pytam
mala alebo ma tvoja mama na teba velke naroky,kedze citis ako si ju sklamala?