Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

jajka001_

inak su aj take pripady ze manzel si najde druhu, rozvedie sa, vezme si ju a podvadza ju s prvom manzelkou :) ale tie zeny urcite s tym stavom nie su spokojne

Luxury

dovody, ci zistne alebo nezistne tam su, jasne, pre nic za nic sa tolerovat neda...ale toleruju sa, ci vadi alebo nevadi, kazdemu cloveku vadi milion veci, takze jasne ze vadit bude, ale aj tolerancia bude

Luxury

jedna moja znama mi povedala, ked jej muz s nou rozvadzal, lebo si nasiel druhu, ze jej by to ani nevadilo, ze ma druhu, len nech je aj s nou...

jajka001_

mozno ano ale manzelky to toleruju bud pre peniaze, deti, prestiz v spolocnosti ale ver tomu ze ich to serie. a takisto to serie tie milenky a chcu ho mat len pre seba.

Luxury

jajka, ale ved vela manzeliek toleruju milenky /tvaria sa ze o tom nevedia/, vela pribehov je aj na nete a milenky predsa vedia o manzelkach, takze tiez toleruju...takze vlastne vsetci o sebe vedia

jajka001_

20.53 ale ja neviem, ci by ma uz nechcel alebo co,
- akoze, ak by ta chcel, tak by si suhlasila s tym ze okrem teba ma este niekoho?? :DD ja asi zijem na inej planete. chcem vidiet zenu, ktorej nevadi ze jej muz ma inu. mozno tak v arabskych krajinach.

Luxury

jajka, asi ano, bohuzial som ina, co uz, nema kazdy rovnake tuzby, ale nikoho neodsudzujem, zato ze nezmysla rovnako ako ja