Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

jajka001_

simika...uz som ti to tu pisala. lebo je egoista. lebo ma stale moznost ze bude s tebou spat. lebo nechce ziadne sceny.
simika, TY musis vediet co chces od vztahu. ty sa musis rozhodnut. nenechavaj to na neho, ci on chce, ci nechce. je to na TEBE.

Luxury

Tak snad sa lubime:) ale to neznamena, ze s spolu musime zit. to ako myslis tych nevernikov? a inak, podvadzaju aj zeny...

jajka001_

a to dieta mas s nim? asi nie vsak. ale vy nemate taky velmi silny vztah ked s nim neplanujes ani zit ani byvat ani nic. mas ho len tak. tak sa nemozes porovnavat s inymi zenami, ktore svojich muzov naozaj lubia. a ti muzi lubia ich.

jajka001_

simika, zas spravil to co vzdy predtym, hodil ti omrvinku, lebo si mysli ze tebe to staci aby si nerobila problemy. muz ktory lubi sa chova inak.

Luxury

jajka, ale ja neviem, ci by ma uz nechcel alebo co, btw. nemam s nim spolocnu domacnost, ani neplanujem, to je dost dolezite.

jajka001_

nie, to asi nie, najskor by ta podvadzal a nic ti nepovedal, ako to robia ostatni. ako by si sa asi citila? stale by si mala sucit s tou druhou? bola by si taka chapava, keby sa jednalo o teba?

Luxury

stalo sa mi ze som mala dvoch... a ani jednemu to nevadilo. potom to prirodzene s jednym skoncilo a ostala som s tym druhym. bolo to akurat troska narocne.