Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

Gepe

Mne ked sa niekto brutalne paci, a nepaci sa mi len tak hocikto, ale vidim ze ma vztah tak na to v tom momente kaslem, nechcem byt treti a vstupovat niekomu do vztahu. Raz som to zazil a nakoniec skoncila aj so mnou aj s tym dlhorocnym. A za dalsie si vzdy poviem, ze ked da koniec niekomu kvoli mne, aj mne da mozno koniec kvoli niekomu. Hladaj si radsej slobodneho, moj nazor ;)

Simika

Marsmeloun ano,mas pravdu.Chyba mi.Velmi mi chyba.A stale rozmyslam,preco sa to muselo stat prave mna.Sa citim ako handra.Co uz.Mozem si za to sama.Tak nech trpim.

Marsmeloun

naozaj túžiš po dačom takom ???? dufam , že nie ... aj ja som mala podobný problém .. a prežila niečo podobné .. ale našťastier som sa spametala ja ...ja viem ako sa cítiš , že ti strašne chyba ale to prejde časom uvidíš ... teda mna to preslo skoro ... :D neboj hlavičku hore a hladaj rozumných mužov s ktorými to má buducnosť ..:) a inak paradox je , že ked moje srdiecko uz po nom definítivne prestalo pišťať začal doliezať on :) takže sebavedomie a len sa pekne usmievaj na život :)

Simika

Mate pravdu,ved ja to vsetko viem.Ja ani neviem,ako soms a dokazala do neho zalubit.A vidite to,stalo sa.Cakam len,kedy to preboli.

AFERA

...je ta pribeh vydatej zeny-ktoru podvadzal manzel-a raz stretla jeho milenku na schodoch ako place-plakala preto ze zistila nahodou ze ju podvadza s dalsou/pravdaze jej nasluboval-ze sa so zenou rozvedie-podobne somariny co zv.muzi hovorit ked chcu si udrzat milenku a aby boli zaujimavi pred nou/
bola velmi sklamana-ako jej toto mohol urobit-myslim na milenka bola sklamana
tak to zober s toho hladiska-ze raz moze urobit aj tebe a netrap sa-na svete je tolko muzov a ty si vyberies prave zenateho?
zelam ti vela stastia

hmmmmmmmmmmm

simika, prosim ta maj k sebe tolko ucty ,ze to ukonci!casom pochopis preco.ak je zadany, patri inej.cize si predstav ,ze by si bola v jej situacii, zistila to..myslis,ze by hned pobezal k tebe?si pre neho iba takym osviezenim nudy v jeho vztahu.co to hovori o nom, ked dokaze mat dva/viac??/vztahov?aj keby si teoreticky vybral teba z nejakeho dovodu ,chcela by si ozaj takeho muza?ktory by za tvojim chrbtom mal avantury?asi tazko..