Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

Simika

Luxury lebo ho mam rada,zamilovala som sa.A mozno som len jesitna a v hlbke srdca urazena ze ma odmieta bez vysvetlenia,ze ma len vyuzil!

jajka001_

statistiky ma vobec nezaujimaju. je to suhrn cielene vyzbieranych udajov. uz by si to mohla vediet ze su nespolahlive.

Luxury

Simika, keby mi toto urobil priatel, ja by som mu nepisala sms, ale by som mu zavolala,,ako som pisala, ze co a pola reakcii by som usudila co sa deje a ak by som citila ze ma nechce, tak uz by som to neriesila a pokladala za ukoncene. mozno je ten tvoj zbabelec a nevie ti to povedat na rovinu. Preco si to ale tak strasne pripustas? podriadujes mu vsetky svoje pocity, naco ho potrebujes? kasli na to a na neho, vobec na neho nemysli

Simika

Neviem,co to ma znamenat,koniec nechce,pise mi,odpisem,uz spat neodpise...Ja tomu nerozumiem takemuto chovaniu,naozaj nie.Som zufala sama zo seba.

Luxury

ja to vidim tak, ze vzdy to tak bolo a bude, a moze si to spolocnost odsudzovat kolko chce a je to tu z nejakeho dovodu, ako napriklad aj prostitucia :)...

Luxury

jajka, to nemas pravdu, muzi aj zeny podvadzaju aj ked vedia ze partnerovi nevera vadi, a to aj durch, je to proste pre nich pritazlive...

jajka001_

treba hladat tych spravnych partnerov a neuspokojit sa s malom. ak mu das najavo ze ti nevera nevadi, jasne ze ta bude podvadzat - ak je ten typ. aj tak bude, ak je ten typ.
ak mate volne vztahy a vyhovuje vam to tak...nuz, kazdy sme iny.