mám stavať stojky na hlave ?!

Príspevok v téme: mám stavať stojky na hlave ?!
nudinka

Ahojte. Normálne nepíšem do fóra a vlastne sa cítim dosť zvláštne že tu mám takto písať, ale neviem si už dať rady.. Končím školu, prácu zatiaľ nemám a neviem či si v blízkej budúcnosti nájdem. Všetky moje kamošky sa v priebehu posledných dvoch rokov buď odsťahovali, odišli zo školy, alebo pracujú majú frajerov a nemajú čas. Môj frajer má náročnú školu takže tiež s ním môžem byť len pár dni v týždni. Ostatné dni skutočne nemám čo robiť a začínam mať z toho depresiu. Celé dni sedím doma, sama so psom, môj jediný sociálny kontakt je mama a sestra, ale keď prídu domov tiež chcú svoj kľud a oddýchnuť si. Všetci kamoši pracujú. Dva-trikrát do týždna chodím s mamou cvičiť. Chodila som pred tým na krúžky, ale už ma to moc nebaví.
Nikdy by ma ani nenapadlo, že práve mne sa toto môže stať :(. Vždy som mala kopu známych, ale odkedy mám priateľa a každý z kamošov svoj vlastný dospelácky život tak sa to tak jednoducho skĺbiť nedá.
Viete mi niekto niečo rozumné poradiť, čo mám celé dni robiť ? Akú aktivitu môžem robiť sama, čo si nájsť aby som sa nezbláznila ?

nudinka

:D heh to mas pravdu..poznala som uz par podivinov :D

ale ten pokec.. ved to je pakaren..pozeram milion profilov, ale strasne vela je tam romiek, alebo.. no.. nechcem sudit nikoho ale.. tie fotky niektore, to si predsa normalny clovek nemoze dat :/ teda, "normalny" v takej "normalnosti" ako som ja..

jajka001_

ja som mala obmedzene moznosti, tak som volila tuto, a nelutujem, je predsa vela ludi, ktori su na tom presne tak isto.
skor by bolo fakt divne chodit po ulici a pytat sa, nechces si pokecat? nechces sa kamosit? :)a to narazis na kopec divnych ludi a kym to zistis,a potom problem sa ich zbavit:) nie, dakujem:)

nudinka

myslis ze normalne baby hladaju kamosku na nete resp. pisu s nejakymi dievcatami ?? Ja nechodim na ziadne soc.siete uz, ani na pokec som doteraz nechodila, tak si pripadam trochu "mimo"..chcela som realne zit tak som zrusila vsetko fiktivne

Budem to skusat, ale mam z toho zvlastny pocit, lebo je normalne hladat si partnera, partnerku, ale kamosku ?
Aj som si dala taky profil,ze koho hladam.. ale .. normalne sa toho bojim, niekoho len tak oslovit, a vlastne ani neviem o com si pisat.. na zivo by som vedela sa normalne rozpravat s ludmi, ale takto cez net,hmm