mám stavať stojky na hlave ?!

Príspevok v téme: mám stavať stojky na hlave ?!
nudinka

Ahojte. Normálne nepíšem do fóra a vlastne sa cítim dosť zvláštne že tu mám takto písať, ale neviem si už dať rady.. Končím školu, prácu zatiaľ nemám a neviem či si v blízkej budúcnosti nájdem. Všetky moje kamošky sa v priebehu posledných dvoch rokov buď odsťahovali, odišli zo školy, alebo pracujú majú frajerov a nemajú čas. Môj frajer má náročnú školu takže tiež s ním môžem byť len pár dni v týždni. Ostatné dni skutočne nemám čo robiť a začínam mať z toho depresiu. Celé dni sedím doma, sama so psom, môj jediný sociálny kontakt je mama a sestra, ale keď prídu domov tiež chcú svoj kľud a oddýchnuť si. Všetci kamoši pracujú. Dva-trikrát do týždna chodím s mamou cvičiť. Chodila som pred tým na krúžky, ale už ma to moc nebaví.
Nikdy by ma ani nenapadlo, že práve mne sa toto môže stať :(. Vždy som mala kopu známych, ale odkedy mám priateľa a každý z kamošov svoj vlastný dospelácky život tak sa to tak jednoducho skĺbiť nedá.
Viete mi niekto niečo rozumné poradiť, čo mám celé dni robiť ? Akú aktivitu môžem robiť sama, čo si nájsť aby som sa nezbláznila ?

jajka001_

hod na sklo nieco intelektualne co odradi k reakcii vsetky povrchne baby a naopak zaujme niekoho koho zaujimaju podobne veci ako teba

nudinka

jajka, áno to máš úplnú pravdu :( ale je to dosť ťažké. napr dnes som niekoľko hodín hľadala nejaké rozumné baby na pokeci (založila som si profil kvôli tomu) ale to je ako hľadať ihlu v kope sena.. Nie som klasický diskotékový typ

jajka001_

tebe chyba zdielanie tvojho zivota s niekym, podelit sa o zazitky. preto mozes vykonavat x cinnosti sama ale ked si nemas s kym pokecat je to o nicom.

jajka001_

trapne je to co povazujes za trapne.
pokec je urceny prave na pokec.
problemom pokecu je ze je tam mnozstvo nepouzitelnych ludi takze to chvilu potrva kym najdes niekoho vhodneho :) ale treba skusat, hladat, a mas to rychlejsie ako chodit po ulici a hladat, rychlejsie vylucit nevhodne typy , zadas si,urcis si koho chces najst.

nudinka

áno, zase trefa, aj kreslím..

dobre, počujte, tak to nechajme tak, vymýšlať činnosti také.. Ale.. ako si nájsť spoločnosť ?? normálne ísť na pokec a začať si písať s nejakou babou? bojím sa, že to bude trápne