Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

lionesssssss

vikiviki... nie rukou... nohou...

supertajnú info ste tu z toho urobili vy... my používame úúúplne bežné a dostupné a lacné (asi ako pre koho, pre niekoho je aj kondóm drahý :D ) prostriedky, ktoré tu už boli aj spomenuté, len ich vieme SPRÁVNE nakombinovať :))) v tom tkvie celé tajomstvo našej ochrany... nehľadajte za tým žiadne bylinkové odvary starej matere :))))

sexujeme presne tak a s presne tým istým čo väčšina z vás, len to vieme používať a vieme čo s čím máme používať a vieme kedy a čo máme používať :)))))

jankaaaaaaaaa

to ze poznas svoje telo a ako funguje, ti verim, ja to tiez velmi dobre poznama prave to ze zeny otehotneli pocas menstruacie je presne dokaz ze nahody sa stavaju.. a mozes ksombinovat vsetky druhy hak ktore existuju aj tak ochrana pre otehotnenim 100% nebude. mozes si namyslat co chces, mozes si planovat dieta v diary, ale takto to proste funguje.. clovek proti prirode niekedy nezmoze nic

lionesssssss

alebo... áno, jasné, strašne sa hanbím...vieš , ono je to vlastne tak, že ja som v skutočnosti preoperovaný chlap, takže my sa ani chrániť nemusíme :)))

mysli si čo chceš...

prečo by som ja mala inšpirovať nejaké mladé sliepky? mňa tiež nikto neinšpiroval, zapla som svoj mladý mozog a bolo to...

a je mi úúúplne jedno, či si ty myslíš, že si sa nejakou svojou druhou možnosťou trafila alebo netrafila, pretože z tých tvojich natipovaných možností viem akurát tak to, že ty si presne z tej kategórie, ktoré by aj potrebovali nainšpirovať a trošku preškoliť v tejto oblasti ale ja som tu neni od toho aby som dospelé ženy poučovala o tom ako majú sexovať...

jajka, ja o tom vôbec nerozprávam ako o supertajnej formule, ja som povedala, že to nemienim konkretizovať, jediný kto tu o tom rozpráva je janka a alebo a pod. a vkuse dokolečka dokola...

vejva

podla mna nieje ziadna jej metoda asi sa uz citis trapne a si tvrdohlava ze nepripustis ze sa da otehotniet aj ked nechces ale ty tu tvrdis ze ty svoje telo super poznas ty mas asi potom RNG oci alebo co?

jankaaaaaaaaa

tiez tomu nerozumiem, ci sa hanbi, alebo ma nejaky tajny babsky recept, ci nejaky tajny recept starych egyptanov... :D

alebo?

lionesss za tu metodu sa hanbis(iked nechapem preco), inak by si ju tu napisala, aby si inspirovala mnohe mlade slecny. Ale myslim si, ze tou druhou moznostou som sa trafila. Hanbit sa nemusis a nemusia ta zaujimat nazory inych, ktorym by sa zdala smiesna alebo zvlastna, lebo nie kazdy je ako ty a nazyva metody "hovadinami" :)