Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

mirkaa

aj ja studujem na pravnickej fakulte a osobne si myslim, ze pravo sa da studovat aj s dietatom. bude to tazke, ale nie nemozne. medici, farmaceuti napr. su na tom horsie. mozes chodit s bruskom do skoly, farmaceuti musia hned studium prerusit, nemozu do labaku, medici su zas kazde rano nastupeni v nemocnici. u nas je dochadzka velmi dobrovolna, ale jasne, ze to zalezi na konretnej fakulte
kedze mas 20, tipujem, ze si tak prvacka, druhacka a preto o koncipientke hovorit je este velmi skoro. koncipient je az absolvent pravnickej fakulty. si v zlozitej situacii, ale mozno aj nie najhorsej. kym skoncis skolu, budes mat 3-4rocne dieta, das ho do skolky a ty sa mozes zamestnat. ja skoncim skolu, zamestnam sa na rok dva a budem chciet ist na matersku. moja kariera tym "utrpi" tak ci tak. a v advokacii to funguje, hlavne vo velkych advokatkach, od rana do noci, mam kamaratky ktore sa o 19ej idu pytat svojho advokata, ci pre nich nieco ma alebo mozu ist domov.. nebudeme mat viac casu nez teraz na VS. ale jasne, ze po skole by mala byt lepsia financna situacia
drzim ti palce :) nech priatel zareaguje ukazkovo a nech ste stastni a tesite sa na babatko!!!

ja40

ty mas ten dar aj s tvojim priatelom,ze ste plodni ako ste nakoniec zistili,milujete sa to je tiez dobry zaklad,berte to ako dar z vyssej moci,berte to ako vasu zivotnu skusku a skusenost,bud uz teraz stastna za tento dar,lebo tvoje malinke uz citi tvoje emocie a tie musis mat hlavne pozitivne,lebo to male citi uz v brusku ci je chcene,alebo nechcene,prejavi sa to potom aj na jeho osobnosti,chcene deti su viac sebavedome a smele,naopak nechcene deti su depresivne a zakomplexovane,hovorim fakt zo skusenosti vela ludi,takze rozum do hrsti a prajem vela lasky :-)

ja40

k tomuto tvojmu pribeh mi neda nespomenut pribeh jednej mojej dobrej znamej a skus o tom porozmylat,mozno ti to pomoze sa rozhodnut na 100%
ona bola a je velmi sikovna zena,na zaciatku kariery,ktoru vlastne ani nemala sancu zacat,LEBO sa jej stala jedna neprijemna vec a sice otehotnela pri znasilneni,samozrejme,ze to zistila az ked jej vynechal menzes potom zacalo par tyzdnove peklo,kde sa ona musela rozhodnut ako dalej,predstav si,ze to nemala s kym rozoberat,lebo nemala ani frajera vtedy ani manzela nic a nikoho,kto by jej ozaj vtedy pomohol a rodina bola od nej daleko takze sa musela spoliehat iba na seba a jej insktinkt. Takze bud da dieta prec,alebo si ho necha? co myslite ako sa rozhodla?
:-)
Ano nechala si ho! A viete co? Je teraz prestastna,lebo to dieta jej dalo tolko sily a energie ist si za svojim cielom,ze si je ista,ze keby to dieta nemala tak by nedokazala toho v zivote tolko co teraz s dietatom. Takze tolko zo zivota :-)

ja:)

Lucia, mas to velmi tazke teraz, ono casom to uz bude jednoduchsie, ale prave toto rozhodnutie a oboznamenie najblizsich je to najtazsie. Zmeni ti to zivot tak, ci tak, no moj osobny nazor - samozrejme, ber ho s rezervou, proste len moj nazor, ze si sa rozhodla spravne, ak si dietatko nechas. Samozrejme nikto nevidi do Tvojho zivota a prostredia, v ktorom zijes, ani ake okolnosti Ta cakaju, ale si urcite silna osobnost a s priatelom to zvladnete. Skolu sice budes musiet dat na nejaky cas na vedlajsiu kolaj, ale ak mas moznost studovat na individual.stud.plan s tym, ze s babätkom Ti pomozu rodicia a priatel, tak do toho chod. Ani sa nenazdas, babätko vyrastie, kym dokoncis skolu a ked budes sikovna, pracu si najdes tak ci tak, i ked mas pravdu, v tomto obore je nesmierna tlacenka, no sikovny pravnik sa vzdy uplatni. A Ty si urcite cielavedoma a sikovna, kedze uz teraz sa Ti podarilo dostat na fajn miesto do firmy, takze nezufaj. Samozrejme, uvidis, ako to zoberie priatel a rodicia, ale tiez mam velmi vela kamaratok, ktore neocakavane otehotneli, dokonca dve, ktore vyhlasovali dlhy cas, ze radsej mali ist na potrat, no uz presvihli termin, ale ked sa im narodili deticky a teraz uz su vacsie, tak hovoria, ze by ich nedali ani za nic.
Je to vsak Tvoj zivot a preto Ti nikto nemoze radit, co robit, len vyjadrit svoj nazor, rozhodnes sa sama, si rozumna a zodpovedna. Drzim Ti prsty, aby sa to vsetko uspesne vyriesilo tak, aby si bola s konecným rozhodnutím spokojná :)
Drzkaj sa. A daj vediet :)

mataBB

preco by to malo byt klamstvo? su to hormony, je to antikoncepcia, ktora nie je 100%, nikto nikoho nenuti to brat a uzivatelka si ma byt vedoma moznych rizik...ako keby ine lieky niesu svinstvo, ze?????

veronicka2

inak na jednom fore kde sa da diskutovat s gynekologom, tak jeho kazda tretia odpoved je ze vynechanie menstruacie je dokonca zelany jav.....no neviem ci to neni klamstvo. ta hak musi byt riadny humus, lebo su to hormony ktore nejako naprogramuju telo a tak dostava kramy vzdy rovnako, dokonca aj ked ste v tom ako je pripad lucie. to je uplne svinstvo ja som poburena ake je to klamstvo....

User_37597

to je fajn ze si sa takto rozhodla (zatial) no ale mas tu taky fanklub kt ocakava co sa bude diat dalej tak prosim napis zajtra ako to zobral priatel.

lucia297

Ahojte, uz som sa vcelku dala do poriadku. Dnes sa chcem porozpravat s priatelom. Vcera som uz nevladala, bola som uplne mimo,tak radsej som to nechala na dnes. S chladnou hlavou sa taketo veci riesia lepsie. Takze drzte palce. Na 90% som rozhodnuta,ze si dieta necham, ale samozrejme zalezi to od toho,ako bude reagovat priatel. Ale ako ho poznam,tak sa urcite zachova najlepsie ako sa da.....Skor sa obavam reakcie rodicov,to uz bude horsie,ani im som to zatial nepovedala,najprv to chcem prebrat s priatelom.

ZUZANA1407

aj ja som otehotnela cez antikoncepciu,takze normalka...a prisla som k lekarovi a povedal mi ze uz som v 9tyzdni......a mala som 19rokov.....chvala bohu dcera ma uz ppomaly 8 rokov.....