Zacal som chudnut

Príspevok v téme: Zacal som chudnut
Morez

Zacal som chudnut velmi us asi 2 3 mesiace schudol som vela chodim do posilovne cvicim na Objem zmenil som sa dost ale co mi ostava je siroka panva a neviem preco mam brucho stale aj ked neni vela tuku vom tak ked ho uvolnim ako keby vnutornosti tlacili na brucho a je ako pivne nebude to tym ze dycham bruchom ?? a rebra prsia vsetko je take lelke to chcem brucho v pohode zvikol som si ho mat napnuty takze nevyzera to zle ale zaludok je velky ako keby som sa presitil prave ale nejdem vela jem zdravo a este ta panvva co som spominal je taka siroka od tela a ked snou sa neda nic robit pls aspon ten zaludok co mam robit zmensi sa po case ?? :D vatim 70 kg

xdanielax

nejes naraz velke objemy jedal (aj ked zdravych? :)) ) skus jest mensie porcie, to by malo pomoct na to brucho,aspon teda, poznam par pripadov, ze to mali z toho. Inak neviem poradit. Panvu ak mas danu geneticky kosti, tak s tym asi ninc nenarobis.. skus opticky korigovat sirsimi ramenami a chrbtom, ked chodis do posilky, predpokladam ze vies co a ako cvicit. ked ne tak sa prosimta porad urcite :-)