mocove cesty - raz za tyzden?

Príspevok v téme: mocove cesty - raz za tyzden?
choroba555

Je to velmi zvlastne, ale tak raz za tyzden-dva tyzdne sa rano zobudim o stvrtej, idem na malu a potom nemozem uz zaspat a behom hodiny mam potrebu ist aj 5x po sebe a vyjde zo mna kvapka. Nez idem do prace tak vypijem vela vody a urologickeho caju a do obeda mi problem prejde. A toto sa cele opakuje po tyzdni-dvoch. Je to naozaj zvlastne. Nic ma neboli, nemam ziadne zdravotne problemy ani vytoky ci zapaly v posve. Stalo sa mi to uz tak 4x. Nemate niekto podobny problem? Keby to boli mocove cesty, tak by som mala problemy stale v kuse a nei len takto raz za cas. Ak sa to zopakuje opat, isto navstivim urologa, len mi to pride naozaj zvlastne, tak by soms a chcela spytat, ci sa vam to tiez nestalo.

choroba555

hm, uz viem aky je dovod. vzdy ked vypijem den predtym menej vody, rano sa zobudzam s pocitom ako nachladnutych mocovych ciest. vzdy ked vypijem menej vody ako 2 litre, ale za lekarom sa pre istotu zastavim, lebo aj tak to nie je normalne.
vdaka za rady.

tina788

najlepsie by si urobila, keby donesies moc k doktorke nech ho poslu na rozbor ci tam nemas nejaku bakteriu
kedysi som aj ja mala problem a nasli mi v moci streptokoka tak som musela brat antibiotika