Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

alexandraaaa

ak sa nestane zazrak, ze sa rano neprebudim tak prisaham ze sa vlastnoručne zabijem..nechcem žiť,je mi na grc zo seba,nemozem sa vidieť,cítiť,vnímať,nemožem byť,tak do Boze pochop a zober ma k sebe!!! p.s nie nechcem uputať pozornost,len sa nemam kde vykričať

jajka001

no a to ze nie si chuda...si. nie su vychudnuta ako predtym. si stihla, pekna, mlada kočka, tak sa tes, pretoze mladost mas len jednu tak si ju uzi.

jajka001

nezaoberaj sa jedlom ani chudnutim. tvoje telo bude presne take stihle, ake musi byt vzhladom na prijem a vydaj. ide o to, aby si sa citila zdravo a v pohode. ak citis ze potrebujes pohyb, hyb sa. ak citis, ze si hladna, najedz sa. ak citis ze si toho zjedla privela, dalsi chod si daj lahsi a az ked vyhladnes. ale hlavne sa zaoberaj jedlom len vtedy, ked pocitis hlad. som hladna? ok, idem sa najest. jem pomaly, nie hltavo, jedlo si vychutnavam. nalozim primeranu porciu a viac si nedam, pretoze viem ze pocit sytosti sa nedostavi okamzite. nesmiem pretazovat svoje telo zbytocnym jedlom pretoze jedlo ma byt pre moje telo prinos a nie zataz.
a hlavne sa maj rada. odpusti si ak spravis chybu. vzdy mas dalsiu sancu.

Katkaaa

No chuda. Uz niesom chuda ako predtym. Pisala som, ze sa neustale snazim schudnut. A som nestastna z toho ze sa mi chudnut nedari. Skor sa prezieram ako jem malo, ale zachvatovitym prejedanim tusim netrpim,pretoze som videla ake mnozstva jedla su schopne baby pojest. ..takze som len dalsia z radu ubohych zien,co chcu schudnut a nedari sa im.Aj ked mi bola diagnostikovana MA. TERAZ sa ma to zrejme netyka. No, to som teda dopadla....
Raz zeriem, raz nie. Uz tusim 5 mesiacov a zasibava mi,hystercim, kricim na matku,mam chaos v hlave,uz aj placem,zo zufalstva co mam vlastne robit.......................................

jajka001

myslim ze to znamena, ze ked sa ti nieco nedari, tak nevies problemy riesit racionalne, ale riesis svoje negativne pocity tym ze sa bud prejes, co ti prinesie kratkodoby pocit uspokojenia a ulavy a nasledne vycitky, alebo naopak sa tyras za neuspechy nejedenim

Katkaaa

Jasne, ze je to blbost, ze mi to nic nezaruci. A stastie urcite nie.Teda to prave nie. To chore mozno ano. A o to ide, aspon o to chore stastie na ktorom je clovek s ppp zavisly. Ved som to sama vedela na vlastnej kozi, ked som bola chuda a nepacilo sa mi to, ze mam aj tak o nicom zivot, lebo JA SAMA SOM MALA MINUSOVE SEBAVEDOMIE,PONIZOVALA SAMU SEBA AKA SOM NESCHOPNA,NEVERILA SOM SI A TO AJ NAPRIEK TOMU,ZE SOM BOLA PRIRODZENE CHUDA. BOLA SOM NESTASTNA. ........POZITIVNE MYSLENIE TI JEDNOZNACNE ZARUCI USPECH A STASTIE.............

Co znamena, ked mi doktorka povie, ze problemy riesim jedlom(nejedenim,chudnutim)? tomu nerozumiem..

jajka001

ak mas obavy z toho ze priberas, tak ti mozem povedat ze mas preco priberat, este stale mas nizku vahu na svoju vysku. nedrz sa tych kg a cm co si mavala ked si bola vychudnuta. pozeraj sa ako vyzeras, ci mas peknu plet, dobru farbu, usmev na tvari :)

Katkaaa

Ja neviem. Mam vobec nejaky problem? mala som vobec niekedy nejaky problem s jedlom? stale mam pocit,ze nie. Ze mna sa to netyka. Ze to somnou nieje take zle,ze to somnou nikdy nebude take zle...

jajka001_

blbost je mysliet si ze vyzor je natolko dolezity ze je zasadne smerodajny pre nas zivot. ani krasa ti nezaruci uspech a stastie.