Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Futuristkaa

R- plátok celozrnného chleba, cherry paradajky
S- káva s mliekom
O- ego cereálne, nektarinka
V- káva s mliekom, jogurt
Ešte bude tvaroh

LETICIA

cry a kolko vazis aku mas vysku? skus nemysliet nato, ved jedlo kazdy potrebuje, mne je tiez trocha blbo, lebo som prejedena snazim sa nato nemysliet a radsej si vyjdem na colu, alebo pivo, aby som nato nemyslela, skus sa venovat niecomu inemu, napr. ako pribrat a potom si vypracovat svalovu hmotu a tehlicky na bruchu, ako toto, vtedy by si bola krasna, nie posrata z prehanadiel cry, nezaoberaj sa cim jes a co jes, nepocitaj kcal a nevaz sa, nemas tvoju foto postavy?

[zruseny22]

LETICIA, ja som práveže teraz úplne hlúpa, mám bordel v hlave z tých pribratých 5kg... sakra:-(.... keby mi to tak bolo jedno... ale ono to vo vnútri strašne "tlačí" a "bolí":-(

LETICIA

baby, preco ste take hlupe? ved nejedenim a prehanadlami neschudnete, ste normalne? kolko mate kg? znicite si cely organizmus vsetko, nechce sa vam zit?

jajka001_

alex ved si kludne daj ten syr a co sa stane? vobec nic. ako sa mozete takto tyrat.
napriklad ja si vyprazany syr dam tak raz za tri mesiace. proste nanho nemam chut lebo viem ze mi po nom bude tazko. ale ked mam chut, tak si dam a co.
ved ked si das take tazsie jedlo, daj si potom nieco light dalsi den, nech ti to organizmus v pohode stravi, a pomoz tomu vlakninou, zeleninou.
prehanadlami si len ublizujes. SEBE. co si masochista?

[zruseny22]

áno, Alex, beriem preháňadlá a mám výčitky ako prasa!!! Hovorím AKO PRASA! A + nemocnica a od nemocnice som pribrala 5kg!!!!!!! Ako si myslíš, že sa asi cítim, keď sem prídem????
SOM DNES- TERAZ vďačná terapeutke a psychiatričke, že mi dali na výber- buď nejedenie, preháňadlá, alebo liečba. Ak liečba- ok, ak nejedenie, preháňadlá= koniec liečby!!! Ešte do včera som si myslela, že na liečbu kašlem, ale keď som zistila, že som po hladovkách neschudla... prišlo sklamanie a otázka: Na čo sa kurňa nenajem? Ale v zápätí smútok z toho hrozného pribratia.
Nikdy som sem nedala jedálníček. A vieš prečo? Aby sa druhí nechceli "nakaziť". Tak radšej držím hubu!
Keďže chodíš aj na inú stránku, tak keď sa ti nedarí, hoď ten jedálníček tam, a keď sa budeš snažiť o liečbu, hoď ho sem.

LETICIA

alexandra nemam vycitky, som plna a idem prasktnut, vypuklo mi zaludok a som rada, ze nebudem ako fifipierko male decko.