Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

potkanica

cry.keby si si radsej z nej brala priklad ako sa stravuje a ako sa snazi vyhrat boj nad chorobou miesto toho, aby si spochybnovala jej nick...omh

Annyi

dievcata ja vas nechapem pisete tu po niektore zesa nechcete vyliecit tak potom naco sem chodite vypisovat a vylievat si tu srdce ze ste zlyhali ked sa nechcete liecit tak tu nezavadzajte ostatnym ktore sa o to snazia ja sa tiez liecim z anorexie ale ja som aspon presvedcena o tom ze to chcem a snazim sa aj ja mam niekedy vycitky pocas liecby ale nevzdavam to a idem dalej a nebudem tu vypisovat kraviny aby ma lutovali , ak hovorite ze ste uz velakrat spadli a ze je to tazke tak jedine preto ze odmietate akukolvek pomoc uvedomte si to

dnesny jedalnicek
R:ochuteny tvaroh,grahamovy rozok kava melta s mliekom
D:pomaranc
O:krupova polievca a francuzke zemiaky
O:pomaranc
-potom neskor este francuzke zemiaky ja ich milujem
V: vecera ma este caka a potom aj druha vecera ale urcite to bude normalne varene jedlo

potkanica

tiez mam pocit, ze by tuto skupinu mal admin zrusit, lebo sa uplne mina ucinku...tu sa skor baby s PPP v tom podporuju miesto toho, aby sa tahali z hovna hore

bingham

trosku mam mrzi ked vidim...akym smerom sa tato tema ubera...pred tym tu boli dievcata ako smajli...purpleness...atd...ktore sa snazili...a velmi pekne im to islo...

ked tu vidim niektore jedalnicky....je to uplna tragedia...neviem naco to sem vobec pisete...pozrite si nazov temy...a zamyslite sa...