Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

LETICIA

potkanica mas pradvu, ved to sa neda o kave a jogurte, myslia si ze schunu, ale telo uklada tuky, ja som tu normalne jedla ako polievky a druhe nevidela.

potkanica

tak spadni na hubu aj 1001x...a v zivote spadnes mozno este raz tolko...ale ked to teraz vzdate, tak to uz nemusite prosit, aby sme zomreli, lebo je to akoby ste zomreli, nezijete...vas nemotivuje mat kamaratov, chodit s nimi ovnku, na pivo na rozne tury stanovacky, grilovacky, opiect si klobasku a zjest ju v chlebom a popritom sa smiat s kamosmi okolo ohniska?? mat komu zazitkov a hlavne ZIT?? mladost mas len jednu a prezit ju doma to je mrhanie! ty si si zivot nedala, nemas pravo si ho ani brat a ani nicit, uz len preto sa snazit a snazit znova!! a co tak mat milujuceho chlapca? stale nic?

Nepodstatna

potkanica myslíš že sme sa nepokúsili postaviť sa tomu ?! ale ked miliónkrát spadneš na hubu tak je ťažké opať sa tomu postaviť ..

potkanica

ludia maju ovela vacsie problemy, kur*a, uz nemozem citat tieto vase prispevky...chcem zomriet a bla bla...kava ako jedlo cely den...ved naberte odvahu a postavte sa tomu omg!!

Nepodstatna

cry čo sa deje ?

hm ja dnes zas som sa zobudila a povedala si že ot zvládnem ... ale potom som sa pozrela do zrkadla ! :(

r-káva
d-nič
o-maximálne som to dodrbala bola som strašne hladná a dala som si jogurt SMOTANOVY COKOLADOVY ! :-/ a zemiakovu kašu...
o-nič
v-dúfam že nič stračné výčitky mám ...

Lulu2011

silvus - nic v zlom, ale otrasnejsi "jedalnicek" som este nevidela, tolko kavy a ziadna strava? si uvedom ako nicis svoje telo :( co sa ti v zivote stalo, kto ti ublizil, alebo komu si ty ublizila, ze teraz sa potrebujes takto týrat? :( kolko vazis? tým nejedenim si spomalujes metabolizmus, potom je jasne, ze priberies aj z polovice banana, klasika efekt, telo je tak stresovane, ze si ulozi aj vodu, aby prezilo a mas bludny kolotoc nastalo, spamataj sa!

LETICIA

silvus ja ta uz nechapem co ty robis.... prepac, ale to je chore ked to tak citam. nic nejes stale priberas, jes same hovadiny, skusi si dat kuraciu polievku a pecene stehno, ako ja dnes a vahu vyhod a prestan pocitat deka!

silvus28

doriti, tak ja som to včera nezvládla a mala som aj druhú večeru (kuskus, biely jogurt a pol banánu), hoci som si povedala, že jedna večera mi odteraz musí stačiť, ale nie, ja som asi nenažrané prasa a musím mať rovno dve...a jasné, že som zasa pribrala pol kila!!! tak ale odteraz budem mať prísny režim, jediné čo si doprajem navyše,je moja obľúbená káva 2v1, ja viem že je nezdravá, samá chémia, ale aj keby som držala hladovku, tak túto kávu musím proste mať aj 5x denne...takže dnes:
R: káva, jogurt
D: káva
Obed: banán
Ol: káva
V: pohánková kaša, biely jogurt, banán

Tak podľa mojej lekárky som sa dostala z bulímie znovu do anorexie, áno, podľa jedenia to tak vyzerá, ale podľa mojej hmotnosti nie...ale jedno viem, že už nikdy nebudem vracať, lebo už mám z toho panický strach odkedy sa mi z toho zlomil zub a pokazili sa ostatné, prišla som tak o tri zuby a teraz si musím dať spraviť implantáty, budúci týždeň idem do Prešova do dentálneho centra, kde mi zoberú odtlačky a urobia RTG a dohodneme sa na termíne na tie zubné implantáty...no jeden stojí cca 1000 eur+práca, takže si môžem zobrať pôžičku cca 3500 eur!!! teda nie ja, mne by ju nedali, lebo teraz nepracujem, mama si ju chce vziať...v takýchto chvíľach vidím, ako mama pri mne stojí, vždy ma podrží, bojí sa o mňa, záleží jej na mne, ona vždy tvrdo pracovala, celý život, vychovávala 4 deti, mala zamestnanie, ťažké na psychiku aj pre telo, k tomu domácnosť s obrovskou, polhektárovou záhradou...a predsa sa nám maximálne venovala a dala nám čo mohla...radšej si ona nekúpila, len aby sme my mohli mať...preboha, a ja ju takto trápim!!!aspoň kvôli nej by som sa mohla spamätať...takto si to hovorím vždy, no potom príde pohľad do zrkadla a bublina spľasne!!! a ja som zasa na začiatku...mama mi vždy dala peniaze na moje špeciálne jedlo, ktoré bolo vždy drahšie ako to "ich", len aby som aspoň niečo zjedla...v špajzi mám obsadenú polovicu priestoru "svojimi" potravinami - pohánka, kuskus, vločky, sója, orechy, ovocie, káva, rôzne kaše a zrná, aj polka chladničky je len moja - jogurty, cottage, tvarohy, ani to nestíham zjesť...najmenej z nás jem a najviac jedla mám v dome...
Cry - aj mne na Tebe záleží, vždy si mi bola sympatická a tiež ti držím palce...