Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Maoam

baby, vzdy su moznosti a ked budete zdravsie, otvoria sa vam NOVE moznosti, zvlast v dnesnej dobe, teraz ich este vobec nemusite vidiet...ale ony pridu, len na to budete musiet byt v lepsom stave

urobte to pre seba a ak vam to pomoze, aj pre ten pocit ze raz pride den, ked ti ostatni ktori vas nechali samotne ked ste potrebovali ich pomoc a podporu, ze ste to dokazali aj bez nich, proste im ukazte! a to bude triumf

Nepodstatna

Cry - musíme si nájsť nejakú motiváciu a ciel PREČO sa vlstne vyliečiť .. len u mna je to už asi márne ..

Maoam

Cry: pre mna by bolo najkrajsim prekvapenim, keby ste tu baby, co za to stojite a aspon premyslate nad tym nieco zmenit a nieco so svojou situaciou urobit, keby ste sa rozhodli ist dalej a nevzdali to, rada by som vas o nejaky cas, mozno rok-dva-tri citala s tym, ze : je mi lepsie, som stastnejsia, mam za sebou dalsi skonceny rocnik, uz normalnejsie jem a tak dalej...hlavne aby ste sa mali viacej rady a boli na seba hrde, lebo ste vsetky fajn a mate na to aby ste boli stastne, zasluzite si to

Maoam

Nepodstatna: mne sa zmarili plany a vysli navnivoc roky tvrdej prace a investicii do pre mna existencne dolezitej veci, vsetko som musela zanechat takze vedz ze nie si sama, musis si najst nieco nove, proste ber to tak, ze sa to stava, je to hrozne, ked ti niekto alebo nieco znici uplne vsetko, pre co si zila, do coho si davala cele svoje ja, vsetok cas, namahu ,energiu

niekde si urobila chybu, rovnako ako aj ja (ja som uz prisla na to kde asi) a viem, ze ak este raz nieco podobne urobim, urobim niektore veci inak, beriem uz tieto veci ako skolu zivota, ako lekcie

zivot je taky, ze nieco zacina, nieco konci, takze nieco skoncilo, je to minulost, musis zacat nieco nove, investovat tam, nie davat energiu do niecoho co je davno prec a je to mrtve, chapes??

a mozno to nove bude pre teba lepsie, spravnejsie, zdravsie, mozno ti to prinesie viac dobreho ako to za cim smutis

vstan a chod dalej, aj ked je to jedna z najtazsich veci v zivote, ked si na dne a n ikto nie je pri tebe, kto by ti pomohol vytiahnut sa nahor

Nepodstatna

Cry - ja som tu raz možno bola pre niečo ... potom som si sama všetko zničila a už tu som proste pre nič už nemám pocit že by som bolo podstatná .. vlastne už nemám pocit že žijem ... len prežívam , lebo musím... To poznám to prázdno , tú bolesť ...

Maoam

Cry, neslo o PPP, slo o nieco velmi vazne a budem mat nasledky do konca zivota, ale napriek tomu sa snazim zit aj ked je to velmi tazke.

Preto vam vravim, bojujte, za seba a kvoli sebe. A ano, uz som na inej vlnovej dlzke. Proste ked prezijes vlastnu smrt, ziskas na zivot iny pohlad a zacnes si ho vazit.

Maoam

Baby, vy vsetky tuzite po tom mat svoj vlastny, individualny zivot, nediktovany okolim, tuzite po laske, po radosti, ale to vam nikto nepodaruje - prestante to ocakavat zvonka, od okolia ale dajte si to same, zacnite s malickostami. Musite sa naucit mat rady same seba, aspon trocha, po malych krocikoch. Zufalstva a stavy beznadeje budu stale prichadzat, ale bude to lepsie a lepsie. Proste vyberte si medzi smrtou alebo novym zivotom, ktory si vybudujete same a tak, ako chcete vy same.

[zruseny22]

Maoma: takže si prežila, teda prežívaš to čo my, len si na inej vlnovej dĺžke? Ak je tomu tak, máš môj obdiv a toto ma vie len posunúť dopredu.