Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Maoam

keby ste sa nahodou chceli vyliecit, znamenalo by to zaradit sa do zivota, nebodaj pracovat, zarabat na seba, mat nejake povinnosti, samozrejme ze je vyhodne poberat 45 rokov invalidny dochodok a nikdy nemusiet nic robit, pracovat, ma z vas niektora odrobeny aspon rok po skole?
ked sa nechcete liecit a ked nechcete zit, preco poberate dochodky, preco vyuzivate zdravotnicku starostlivost, preco sajete peniaze, ktore su urcene ludom, ktori sa liecit chcu? preco vobec este jete, ked sa aj tak nechcete liecit ale chcete umriet alebo dozivotne lezat na gauci a pozerat TV a plakat nad sebou? na svete su miliony ludi, ktori nemaju co jest, nemaju moznost ist k lekarovi alebo su vazne postihnuti a urobili by vsetko pre to, aby mohli zit a normalne zit!!!! je mi z vas zle!

silvus28

od včera chudnem, konečne som sa prekonala a nedala som si 2.večeru a výsledok - mínus 200g, no nič moc ale aspoň som nepribrala...a dnes bude:
R: káva s mliekom
D: ovocná misa
Obed: jogurt+káva
Ol: ovocie
V: jogurt+vločky+banán
už som to vzdala, nechcem sa uzdraviť, lebo to znamená pribrať a za tú cenu to nechcem!!!

leila666

ranajky - pohar mlieka
desiata - hrozno
obed - ovocny coctail (jogurt, jahody, banan, cucoriedky, trocha mlieka - rozmixovat a mas to)
olovrant - musli tycinka
vecera - pohar pomarancovej stavy riedenej vodou

zajtra planujem na ranajky k poharu mlieka aspon kusnut do rozku drste mi palce

bibirka33411

ranajky: lyzica jablcneho octu, vianocka s nutelou
desiata: tuniak so zeleninou zemla
obed:lyzica jablcneho octu, zeleninova polievka, ryza, pecene kura a calamada
olovrant:lyzica jablcneho octu, topinky s volskym okom cibulkou a horcicou
vecera: snickers, banan, kivi a hrozno
2. vecera - lyzica jablcneho octu blee - ta druha vecera bola za trest za to ze som si dala na veceru snickersku a tie topinky :(

ale tato jablcno-octova pomocka mi zabera ked sa napraskam aspon nepriberem a ked dodrziavam jedalnicek tyzdenne mi vyse 2 kila ubudne zatial som dala dole zo 76 na 67

klaudia345

R:cerealna zemla,sunka,zelenina
D:ovsene vlocky s mliekom,mala hruska
O:kuracie mesko na prirodno,ryza,zelenina
Ol:jablko,acidko nizkotucne,trosku orieskov
V:cottage,redkvicky,cerealna tekvicova zemla :))

[zruseny22]

Silvi, pripájam sa k dievčatám, nemôžeš mať tuk, len ako sa vraví "mlandravé telíčko" z necvičenia. Ale nie si sama, keď som chodila k jednej psychologičke, tiež mi hovorila, že mám mlandravé telíčko, napriek tomu, že som mala o 6kg menej ako mám teraz. To je tým, že nejedením strácaš svaly. Tiež som kecala, že je to tuk, ale teraz si uvedomujem, že tuk to nie je. Je to chabá koža. Čo som od nemocnice pribrala- 4kg, tiež ma to neteší, neskáčem. Chodím na 2h na korčule na hrádzu... kedysi som robila denne 1000 brušákov, mala vyformované telo. Robila som závodne atletiku, makala som na sebe, chodila na tanec disco a hip-hop. Vtedy tance aj kamerovali- a všetci len obdivovali, aké mám tehličky na brušku. Teraz ich už nemám. Tým, že som začala chodiť na VŠ v Ba, nemala som s kým športovať, tak som prestala. A to mlandravé telo mám. Korčule mi ho nevyformujú. Treba mi aj ruky.... ale... chcela som len potvrdiť, čo hovoria dievčatá. Treba jesť pestro, kľudne si dať k tomu rozumne šport a to telo bude vyzerať úplne inak ako teraz. Nezabudni, že svaly vážia viac kg, tak sa nezlakni.
Silvi, stojíš vôbec o uzdravnie? Ale buď ozaj úprimná. Chápem, že nechceš mať normálnu váhu, ale aspoň si to skúsila mať normálnu váhu, čo to urobí? Viem, že sa toho bojíš. Ja keď som dosiahla normálnu váhu, chvíľu som s ňou dokázala žiť... aj som športovala... jedla na čo mi prišla chuť. Ale veselá som nebola- poviem úprimne. A tak ako si písala, mňa práve normálna váha doviedla na psychiatriu..... bolo to 27.12.2010. No a teraz som tú váhu nezniesla a hľadala východisko v liekoch na upokojenie... až som znova skončila na psychiatrii. Každý deň som si pridala jednu tbl. Až som išla ku psychiatričke na kontrolu a tá ma v ten deň dala na psychiatriu. Tam som bola týždeň. Hneď po jednej hospitalizácii som išla na ďalšiu, znova týždeň. Potom na ďaľšiu- do Pezinka, odtiaľ som odišla po 2 týždňoch, nezaradili ma do stravovacieho režimu a ja som nevedela jesť. Odťiaľ ma sanitka odviezla na moje rozhodnutie znova do Ba, tam som bola mesiac a týždeň. A poviem ti, že som na tom horšie ako kedykoľvek inokedy. Vždy som išla na liečenie- trápila ma váha, jedlo, všetko sa točilo okolo jedla, ale skutočné myšlienky na smrť prišli až teraz v Ba. Vtedy som začala s liekmi. Neustále som chcela zomrieť. Mala som chute vytiahnuť infúzky. Psychiatričke som napísala sms, koľko majú kJ. Ja hlúpa. Cítim, že som v úplne inom štádiu ako kedysi. Že vtedy sa s tým dalo niečo robiť, ale teraz prevláda tá myšlienka na smrť. A práve teraz viem, že v mojom prípade je asi zbytočné chodiť na terapiu... vlastne... sama psychiatrička mi to povedala. Ak sa nechcem liečiť, vyliečiť, je to strata mojich peňazí a psych. času. Čiže teraz neviem, čo mám robiť. Mám 25rokov, a psychiatrička mi predpíše lieky len vtedy, keď príde niekto z rodičov so mnou. Otec je v Čechách, a mama nemôže z iných dôvodov. Takže mám tomu chápať, že lieky mi už nepredpíše a budem bez liekov, keď ich doužívam?
Ale neľutujem sa.

Maoam

ma len mlandrave telo lebo urcite sa uz roky nevenuje ziadnemu sportu a riadnemu pohybu a zamiena si to za tuk...ale na to aby mohla robit sport by najprv musela zacat jest inak odpadne