Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

jajka001_

z coho by si ty mohla mat slaninu? ved nic nejes. mozes kludne jest pestro, pri tom sportovat, a byt stihla. ked budes jest zdravo, tym nemyslim to co jes teraz, tak nemas z coho priberat. akurat tak priberies na normalnu vahu, co si ty asi nevies predstavit. ale vies ake by to bolo fajn, mat kondicku, svaly a tak? nie tuky, ale pestovane telo. behat, cvicit a jest co ti chuti.

silvus28

áno, keď ja si to uvedomujem , ale už neviem robiť inak, už som sa to takto naučila a neviem si to predstaviť inak, hoci by to bolo lepšie, asi sa toho bojím, veď keď som pribrala 5 kíl a mám 46,5 kg tak už neviem čo so sebou a neviem si predstaviť čo by som cítila keby som mala 50 a viac, to nechcem, asi by som sa zabila a myslím to vážne...teraz sa stále obchytkávam, ten tuk, tú slaninu na bokoch, bruchu, stehnách a neznášam svoje telo...som nešťastná že už nedokážem v sebe nájsť takú silu, aby som vydržala NIČ nejesť, len piť...dnes som zožrala:
R: káva
D: dve jablká+hrozno
Obed: cottage 200 g, 2 paradajky, grah. rožok
Ol.: dve jablká
V: vločky+banán+jogurt

A stále mi tá káva a tie jogurty chutia, a nemám problém s vyprázdňovaním

jajka001_

preboha silvus co ty chces dietovat??? pocuj, jedla si ty niekedy normalne jedlo? pamatas sa aku to ma chut? normalna, pestra, vesela strava? ved musis mat na tie jogurty a kavu uz alergiu. a nechcem byt nechutna ale nemas problemy s vyprazdnovanim? lebo ked nic nejes tak..ja viem ze ti uplne zbytocne pisem ale fakt mi je ta luto. ja si doprajem vsetko mozne jedlo na ake mam chut, mam 56 kil stale, a som stihla! aj pri tvojej vyske, mozes jest co chces, mozes si uzivat zivot, netrapit sa, byt stastna a spokojna sama so sebou a ty sa takto tyras hoci vies, uz davno vies ze to co robis robis zle. si uvedom ze zajtra mozes zomriet a ty si si takto premrhala zivot. aj keby si bola cely zivot tucna, tak by si mohla byt stastna a vysmiata a spokojna. nejde prave o to v zivote, byt stastna?

klaudia345

dnes to sice nebolo idealne ale tak bola akcia taka prilezitost tak som si dovolila viacej sladkeho :) ved raz za cas mozem neumriem z toho aj ked v hlave teraz mam trochu vicitky...ale fakt miniaturne :) je mi skvele a dnes jedalnicek:) :
R:cerealna zemla,dve vajcia,natierkove maslo,zelenina
D:ovsene vlocky s mielkom,2hrusky,potom kolacik kokosovy
O:zemiakovy privarok s fasirkou,zeleninka k tomu
Ol:uhorka
V:cerealna zemla,maslo,zelenina
a kupila som si obrovskyyy turecky med a neodolala som mu tak som si ho dala...teraz vecer....o desiatej...a nevadi mi to lebo chut na sladke som nemala uz dlho a dlho som njedla sladke tak som si dopriala a zas mam dost na dlhy cas :D..

Katkaaa

Som uplne najvacsi uboziak na svete. Zodpoveda tomu moja strasne vysoka vaha, UPLNE priserne miery a hlavne, moja vola, ktora mi dala sbohom skoro pred polrokom. Neprisla som sa stazovat, iba to vyhlasit svetu. Som priserne tucna, keby ste ma videli....preboha.

[zruseny22]

Silvi, ja som pribrala 4kila, a tiež som z toho na lieky. U mňa je problém s preháňadlami. Tiež by som len chudla... A to nehovorím, že to mám v hlave viac pomotané ako kedysi. Teraz má ppp väčšiu moc ako inokedy. Teraz som v takom štádiu- nebojovnom= nič nerobím pre úzdravu. Nejako to prišlo v nemocnici. Aj tá sila nejesť:-( Silvi, tiež som sa vážila každý deň- niekoľko x. Až mi naj kamarátka povedala STOP. Lekárka mi povolila váženie raz za týždeň. V nemocnici ma vážili 2x za týždeň. Hm.

silvus28

ahoj cry, ale keď ja som od jari pribrala 5 kíl!!! a inak mala som aj druhú večeru, ktorú som tam nemala napísanú...
A Tebe sa ako darí, ako sa máš, čo robíš, Cry?

silvus28

R: káva
D: ovocie (jablko, hruška, hrozno), káva
Obed: paradajky, syr, tofu, rožok
Ol.: káva+jogurt
V: vločky, banán, tvaroh, jogurt

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.