Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

bifido :D

akože ženy, to čo robíte??? niektoré tu nejete, zvraciate a podobne...to si fakt myslíte, že toto je normálne a zdravé??? keď už tak strašne chcete schudnúť, trošku si rátajte obsahy cukrov , tukov a bielkovín v tom čo spapáte...ale toto? SKONČTITE s tým čo najskôr...je to choré a celé akési postavené na hlavu...

vmi

ja som dnes mala ranajky vymyslimusli. Uz ste ich niektora jedla?
Vyborne vyzeraju a este lepsie chutia. Mnam super napad vymyslimusli.sk
Dajte vediet, ci ste ich skusili?

vmi

ja som dnes mala ranajky vymyslimusli. Uz ste ich niektora jedla?
Vyborne vyzeraju a este lepsie chutia. Mnam super napad vymyslimusli.sk
Dajte vediet, ci ste ich skusili?

zuzamka

ahojte zenusky, ako si tu citam vase prispevky co ste ktora spapkali, pozeram ze malo ktora z vas ma kazdy den normalny obed. nechyba vam to?

LETICIA

klaudia tak ja po vynechani tabletky som vzdy dostala ked sa berie antika mas len krvacanie z vynechania tabletky, nie menstruaciu, som zvedava ako bude dalsi mesiac ci pride normalne, lebo od kedy som ju brala schudla som 10kg.

klaudia345

leticia,
a ako dlho si ho nemala?...ja napr pravidelne jem uz treti tyzden a nic..nvm mozno je to prsikoro ale.. :(...a nvm co mam robit ale antikoncepciu brat nechcem

klaudia345

R:cottage,celozrna zemla,zeleninka
D:1dcl mlieka,trosku ovsenych vlociek,hruska
O:zachvilocku budu francuzske zemiaky :)
Ol:bifidove mlieko s vlakninou
V:este nvm ale asi nieco ako ranajky :)
inak menzes stale nic :(( som nestastna z toho :(((

silvus28

tak-tak, ja som odstrašujúci príklad pre všetky bulimičky...
ale prečo by sa mi nemali ujať zubné implantáty? No možno nie, ale ja to predsa len skúsim, a až keď sa neujmú, potom si dám spraviť mostík...
pribrala som zasa dve kilá!!! už mám rovných 46 kg, ale myslela som, že ma to bude strašne štvať, ale zasa až také hrozné to nie je...
R: jogurt, káva
D: tvaroh, cappuccino
Obed: pol banána, káva
Ol.: jaablko, slivky, káva
V: kuskus+tofu+parenica+jogurt
Ja viem, zasa jogurty...:-) ale keď ich zbožňujem

aniel smrti

tak a prehnala som to!!! toto je konečna..zase som sa nazrala..musela so lebo som nenazrate prasa..zozrala som kolienka s omackou.tych kolienok bolo presne 20!!!!!!! pocitsala som ich kolko ich zozerem..a pribrala som ..samozrejme lebo som nenazrate prasa,nenavidim sa a chcem umriet...