Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Purpleness

klaudia, mas pravdu, tych normalnych veci mi tam chyba... ako dokazes tak zdravo jest? ziadna sladkost cely den? mna by svihlo :D

klaudia345

Purpleness,
keby si papala aj viac toho noramlneho jedla nezdalo by sa ti tych sladkosti vela:) papaj sladkosti ked ich milujes ale daj viacej noramlneho jedla a uvidis ze priberat ani nebudes...plus voda a pohyb samozrejmost :)
ja dnes:
R:biely cottage,uhorky,cerealny rozok
D:jablko
O:vyprazany karfiol,zeleninova obloha,kusok zemiakov
Ol:dve uhorky budu
V:zemla,zelenina,tri vajcia

Purpleness

a este som zabudla podstatnu vec, ze som zjedla cele 50g balenie cokoladovych Bebe keksov... Uplne citim jak priberam

Purpleness

vcera znovu vela... az mi bolo zle... viem, Marisa, urcite povies ze vobec toho nebolo vela, ale ja viem kolko mal ten cookies kalorii a z toho mi bolo HLAVNE zle! :(
R: 115g nizkot. tvarohu+broskyna (160g)+1PL ovsakov, med
O: asi 150g cinskej zeleniny+krajec tekvicoveho chleba (50g), 100g zmrzky
O: kusok uhorky, zopar cucoriedok a cernic, 5 orieskov
V: 0,3l ladovej kavy so slahackou, 1 velky cookies cokoladovy
V2: 1 biela Activia
vsetko vazim jak sialena ale co uz :D

viki123

ahojte,včera:
R:Activia višňová a banán,ovocný čaj
D:Cappy džús jablko-hruška-baza
O:rizoto(z ryže natural)+zelenina(4mrkvy,paradajky,paprika)
Ol:broskyńový tvaroh s jogurtom(135g)+jablko a nektarinka
V:celozrnné cereálie+čučoriedkové jogurtové mlieko(330g),obilninové medailóniky a sójové mlieko(350ml)
V2:Probia lesná jahoda(135g)+banán,šálka sójového mlieka(350ml)a trochu nutridrinku
pitie:čaj,1,5l džús,1,5l Rajec,0,5l minerálka ochut.
...tak,v týchto horúčavách musíme hlavne veľa piť:D

klaudia345

dnes mi to clekom slo..:) vlastne ked sa nezamyslam furt len nad jedlom tak to ide :)...staci premysliet si vecer pred spanim priblizne co budem papam a da sa to...jem priblizne v rovnakich casoch takze aj to travenie sa snad upravuje pomaly...chodimna wc uz treti den rano a este aj cez den niekedy :)...a hlavne pijem vela vody :D v tomto teple :/...inak ked pijem vela vela vody je to dobre alebo aj tu plati ze vsetkeho vela skodi?...dnes
R:cottage,zemla,zelenina
D:biely jogurt,do toho cerstve cernice a par gulociek hrozna
O:jahodkove pirohy :)
Ol:mrkva
V:bude natierkove maslo zo zemlou,dve vajecne bielka,zeleninka :)

Annyi

vcera
R:cokoladova ovsena kasa
D:pomaranc
O:pecene pirohy s tvarohom a s orechami
O:v meste nanuk a potom neskor jogurt a rozok
V:chlieb,sunka syr
V2:chlieb sunka syr

MaariSSaa

Purpleness - vcera si jedla super! Nenervuj sa hlavne, vobec toho nebolo vela, vsetko ok zdrave veci a vobec nie velke mnozstva, a z tych vecernych cukrikov isto nepriberies, neboj sa :-) Len tak dalej :-)

Purpleness

vcera bolo toho pozehnane...
R: 30g celozrnnych lupienkov s mliekom+100g jahod
O: trochu zapekanych cestovin+hrst zel. salatu, 1 marhula
O: velky kus straccatella torty :/, miska ovocia, 2dcl Acidka
V: krajec (50g) tekvicoveho chleba s 1 lyzickou tvarohu+trochu uhorky
V2: 2 bonbony, 2 kocky cokolady...
spravne Marisa! treba pit... je to hroza v tomto teple

MaariSSaa

Fuuu baby, tak dnes sa musim krotit aby som cosi schudla...vcera som zase pojedla tolko somariiin ze az! Napisem az podvecer, ako som na tom, lebo ked to napisem teraz, stane sa zase, ze to nedodrzim...pekny dnik a vela pite v tychto horucavach!:-)