Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Mariona

ahojte, citam si tu vase prispevky a rozmyslam nad sebou...tiez obcas vraciam,teda ono je to zlozitejsie. zacalo to asi pred tromi rokmi,mala som 28 rokov ked som s tym zacala a uz tri deti, relativne stastna,len som velmi chcela schudnut, povedala som si ze sa nastartujem vracanim,aby sa mi stiahol zaludok, a potom s tym skoncim,neskoncila som, pocas nasledujucich dvoch rokov som vracala najprv tak raz denne,potom par krat do tyzdna, jedla som minimalne,ale striedala som to, dva tyzdne vracanie a nejedenie,potom som si dala tyzden pauzu,ked som jedla tak normalnejsie. Schudla som 15 kil za tu dobu. Ja som ale k podvyzive neprisla nikdy, mala som tak 57 kil ked som si povedala ze to mi staci a potupne som zacala jest normalne. Bolo to super,ziadny jojo efekt, az kym som sa nedostala do velkeho pracovneho stresu,zhorsila sa mi alergia,dostala som velmi silne lieky, a tiez antidepresiva a to ma \"zabilo\" pribrala som postupne vsetko spat, Teraz mam 75 kil a zacala som svoj recept na dietu,vracat a nejest. Po tej prvej \"diete\" mi ale velmi padali vlasy, zuby sa pokazili inak som bola ok, neviem co teraz so sebou,ci to zas zvladnem v takej miere ako Prvy krat,citim ze do toho zas padam, presla som si kadecim, iste obdobie som aj vela pila a nasledne to vyvracala aby som bola rano pri detoch ok, prejedala som sa a vracala,to vsetko tak par tyzdnov,potom som prestala lebo som bola prilis znicena a nedokazala sa starat o deti,o nic. ale poznam sa,viem ze inak neschudnem a takto sa citim velmi zle, pomaly sa hanbim ist aj medzi priatelov, som spolocenska a chybaju mi,ale pocit ze vyzeram hrozne ma paralyzuje. teraz mam 31 rokov,vravim si ze uz by som mohla mat rozum....nemam.

viki123

Annyi,
ja sa snažím jesť tiež približne 2 mesiace,aj keď boli dni,kedy sa mi moc nedarilo:/ale potom som sa zas postavila a snažila sa ešte viac:)Keď sa zaprieš,tak to ide,a hlavne keď budeš hľadať dovôd,prečo to zjesť a nie prečo to nezjesť-tie klady ako zdravie,normálny život atd vyhrajú:)To som rada,že ti to ide a aj sa na jedlo tešíš,ja sa zatiaľ musím ešte dosť premáhať...A s tou váhou máš pravdu,si urobila veľmi dôležitý krok na ceste za vyliečením,za zdravím...Však sú to len nejaké čísla,a od nich nezáleží celý svet:)Dúfam,že aj mne sa raz podarí niekde ju vyšmariť!:D
Držím palce:)

zela

baby ako sa mozete takto vediet kontrolovat?!nechapem..tiez by som chcela dodrziavat taky jedalnicek ale neide to..ja sa len prezerem a potom to ide von.

MaariSSaa

Leticia - cokoladove cukriky, knedla a arasidy su dietne? :-D dobre vediet, uz sa budem napchavat len tym hehe :-) ale nie...ja sa snazim jest tak ,ze zdrave veci, lebo viem ze aspon raz za den si musim dat cosi nezdrave najlepsie sladke, takze aspon zvysok sa snazim, nech su take normalne veci...a kuracia polievka je dobra, lenze v tomto teple mi absolutne polievky nejdu na chut :-/

MaariSSaa

R - nizkotucny jogurt, lanove semeno, kava s mliekom
D - dve kavy s mliekom
O - kalerab
D - dusena kapusta, dve knedle, 100gramov cokoladovych cukrikov a asi 50g arasidov

Dnes uz nejdem jest nic lebo som to teraz zase dodrbala tymi sladkostami, jaj este jedno Kinder Country som mala :-/ ale ved je malo hodin este a vecer idem vonku, tak to hadam spalim, kym pojdem spat...

silvus28

R: jogurt, káva
D: jogurt
Obed: jogurt, káva, banán
1.V: jogurt
2.V: kuskus+biely jogurt

dnes jogurtový deň:-)))

klaudia345

dievcata neviete mi odpovedat?..po kolkich dnoch-tyzdnoch sa vrati menstruacia?...ja som ju nestratila uplen len obla dost nepravideelna...teraz paapm uz tyzden a pol pravidelne a zatial nic...ci to by bolo prirychlo? :/ inak som zdrava len toto ma trapi:(...dnes
R:cottage,sojovy rozok,uhorka
D:ovsene vlocky,slivka,hrst cernic
O:1knedlik,kusok bravcoveho mesa,vela cervenej kapusty
Ol:bude asi hrst orieskov,pohar mlieka
V:celozrne pecivo,asi sunka,vajicka,zelenina

a idem na zumbu takze sa tesim :))

inak poveim vam nieco...dnes osm nespaala doma ale u tety a maju tam vahu..ja sonm sa nevazila dost dlho..naposledy som mala 52 ked som sa vazila...myslela som ze ked zacnem jest tak to hend vyskoci...ale dnes rano sa postavim na vahu a tam 50...a to bolo po noci co som trocha vipila par poharikov....baby ono to ide vazne :)) drzte sa a nebojte sa papat..dobru chut

Futuristkaa

R- jablko, nanuk
O- 2jogurty, 4kiwi
S- 3celozrnné keksíky
A už 710kcal..kde sa to len nabralo...musím sa viac krotiť

Timkaa

ahoj Alice, tak už je to myslím, že štvrtý týždeň (neviem to úplne presne, lebo som sa snažila oklamať samú seba, nejak nevedomky si to šupnúť do jedálničku, že akoby nič. proste sebaklam. ale zabral), čo jem po x rokoch celozrnné pečivo a chlieb a niekedy sa dokonca odhodlám natrieť si to s nízkotučným margarínom. hm, no ok, tak spravila som to zatiaľ len trikrát za tie týždne, ale spravila.
fú, zdravotné problémy, tak najmä to, že nemám menštruáciu od novembra 2008, riedke vlasy, stále sfúknuté brucho a problém ísť na wc, tak ale to má asi každá z nás. a neskutočné depresie.
v láske skutočne šťastie nemám. môjho ex som milovala celým srdcom, no slúžila som mu len na sex. nikdy som nemala pri sebe muža, s ktorým by som mala taký normálny krásny vzťah, vieš také, že ťa chytí za ruku, objíme, povie ako ťa miluje. vlastne raz mala, ešte na strednej, no žiaľ ochorel na schizofréniu, ale do dnešného dňa sme skvelí priatelia. tak to bol jeden jediný vzťah. môj život sa stále točí okolo ppp. debilnej hnusnej ppp. už dobrých deväť rokov. mám 26. a môj život? práca, ppp, práca, ppp. buď ma zabíja jedno, alebo sa dobrovoľne ničím v druhom. mám veľmi rada svoju prácu a keď potrebujem zabudnúť na ppp, tak mi to veľmi pomáha. depresie mám na dennom poriadku. v minulosti som sa pri pocite nenávisti voči sebe aj rezala. dnes... už neviem ako ďalej. nemám perspektívu vzťahu, lebo skutočne o mňa nik ani nezakopne, ani neviem, kde hľadať to "pána pravého". v práci bez šance, keďže sme ženský kolektív. a už akosi nevládzem. často ma napadne to všetko ukončiť. ale milujem svoju rodinu. mamu, sestru, neterky. a pre ne som ešte tu. len pre ne.
viem, je to správne, racionálne si to viem povedať, ale ten pocit. fuj, tak strašne tučná. tak tučná, tučná, tučná. ach, nechcem to. nezvládam to. je mi strašne zle. fuuu, brutálna kríza. už neviem ako ten pocit predýchať :(