zeny, ktore otehotneli pocas uzivania hak

Príspevok v téme: zeny, ktore otehotneli pocas uzivania hak
jankaaaaaaaaa

docitala som sa o viacerych pripadoch. ci uz po chybe v uzivani, alebo v takom pripade, kedy si zena nebola vedoma ziadnej chyby.. zaujimalo by ma ako ste zistili ze ste tehotne? vynechala menstruacia? nejake priznaky tehotenstva? v ktorom mesiaci ste to zistili? aku hak ste uzivali? nechali ste si babatko ci nie?
dost ma to zaujima kedze uzivam hak pol roka a spoliehala som sa na nu velmi, aj ked som vedela ze nieje 100%, no riziko ze prave ja budem jedna z tych dvoch zien ktore otehotneju pocas jedneho roka na 1000zien sa mi zdala vlemi malo pravdepodobna.. ale clovek nikdy nevie..

jankaaaaaaaaa

tie spermie v predejakulacnej tekutine som mala namysli po predoslej ejakulacii , kedy spermie ostavaju v moc rure a muz sa nevymoci.. tam je velka pravdepodobnost ze tam ostanu. niektore priznaky tehotenstva su dost podobne s veldajsimi ucinkami hak. napr. ja jeden taky dost vyrazny mam. ale hak moze tie bezne priznaky tehotenstva tlmit tak preto sa pytam ako zeny zistili ze su tehotne, v ktorom mesiaci.. a hlavne to ci deti sa narodili v poriadku

mataBB

nazory na to, ci spermie su alebo nie su v predejakulacnej tekutine, su velmi rozne...

staci, ked si zajtra kupis test a hned to zistis

ci zena uziva alebo neuziva hak tak priznaky su rovnake...jedna ani nevie ze je tehotna a druha ma vsetky priznaky

jankaaaaaaaaa

riesim to nato aby som vedela ako to zeny zistili ze su tehotne, ci mali priznaky atd. to ma dost zaujima. a predejakulacna tekutina tiez existuje.. navyse co ak uz tehotna som? preto ma to zaujima

mataBB

naco to riesis? ci je pravdepodobnost 0,001% alebo 2% tak sa ti to moze stat..

staci, ked to chlap nebude davat do teba a mas po probleme