Priznaky tehotenstva

Saara

bambula7...ahoj..tak ..asi by si mala ist radšej k lekarovi aby si si bola ista..lebo niekedy testy nemusia byt spolahlive...budeš si ista že je všetko v poriadku...tak ked k nemu pojdeš...tak potom napiš ako si dopadla...určite ti tu všetki držime palce...

tip

KED CHCES VEDIET SVOJ PRESNY STAV, TAK POTOM NAJLEPSIE CHOD V PONDELOK KU GYNEKOLOGOVI A ON UROBI VYSETRENIE A STANOVI DALSI POSTUP A BUDES MOZNO HNED VEDIET NA COM SI, ALEBO TI ZOBERIE KRV NA PRITOMNOST HCG.

bambula7

TIP: mna to chytilo hned po MS ale som to nejak zvlastne extra nepocitovala ako teraz. a picha ma aj na pravej strane aj na lavej a plodne dni nemam lebo som kratko po MS. testy sa mi uz dokola kupovat nechce uz som zufala z ich vysledkov. Bola by som totiz rada keby bol test pozitivny, ale samozrejme aj keby to bola pravda a nie len plany poplach.

TIP

Tak pockaj napr. do nedele rana a v nedelu rano si urob este jeden test napr. Rapi Clear v cervenej krabicke-je vysokocitlivy a uvidis ci ciarka bude tmavsia hrubsia ci ti stupa HCG. Inak dakedy moze vyjst test pozitivny aj ak mas cystu. No a ak ti v nedelu rano vyjde pozitivny vysledok testu, tak sa objednaj k MUDr. aby ta aspon pozrel alebo urobil aj sono.

Nemas nahodou teraz plodne dni? Nie si nahodou v strede cyklu? Lebo aj vtedy ta moze pobolievat v podbrusku, vajecniky, alebo samozrejme aj v krizoch.

bambula7

Saara ahoj tehotensky test som si robila ale vysiel nejasny. robila som si dva. jeden bol viac menej negativny a druhy bol zas viac menej pozitivny.druha ciarka nebola jasna. tak teda neviem ci mam pockat este alebo mam ist k lekarovi.

Saara

bambula7....ahoj....podla mna by si si mala spravit tehotensky test....moja sestra bola tehotna a mala 3 mesiace ešte menzes...nechcem ta strašit ale pre tvoju istotu si ho sprav...držim palčeky aby to dopadlo tak ako cheš....daj vediet ako si dopadla....

bambula7

ahojte baby, bola by som rada keby ste mi poradili. mala som niekolkokrat so svojim partnerom nechraneny styk.potom som dostala MS ale mala som len nejake tri styri dni aj to nie take ako mavam aj napriek bolestiam to bolo slabe krvacanie. Bolo to zhruba tyzden dozadu ked som mala. Uz asi tri dni ma teraz boli nehorazne brucho, ako keby som mala dostat menstruaciu. Mam aj velmi velke zmeny nalad a divnu chut do jedla, raz nie a raz hej. BT mam tiez zvysenu ale nie kazde rano. Moze ist o to ze by som bola tehulka?

Pivonka30

AHOJTE,asi pred dvoma tyzdnami som pisala ze som mala nechraneny pohlavny styk.menzes mi meskal 2 dni no nakoniec som ho dostala.

Rea2425

Ahojte. Poradite aj mne? M som mala 1 den a mam taky tlak v bruchu pred tyzdnom som bola na sone a ze mam opuch maternice ale nic nevidno a ani test mi nic neukazal. Mozem byt tehotna?
Rea2425@azet.sk

inana

Ja som mala prúžok tak slabý, že sa objavil až po troch- štyroch minútach natoľko, aby bol zaregistrovateľný. Radšej si test zopakuj, ale tiež si myslím, že si v tom.