Priznaky tehotenstva

Plysiak

tak mozno pod nechtami.. ale je to dost nepravdepodobne.. ked to neslo dole vodou preco by malo potom.. nie nebude...

Plysiak

no neviem co je pravdy na tom ze na vzduchu odumieraju spermie... ale ja myslim ze skor nie.. nezda sa mi to moc.. ale.. ono, skor asi nie, podla toho ako si ju umyla, najcastejsie mozu spermie zostat medzi prstami na blanach, na to sa dava najmensi pozor, ale nemyslim ze zostane tehotna

suzi131

chcela by som sa spytat...chcem pomoct kamaratke lebo je strasne zuifala..stala sa jej taka mensia nehoda..bola s chlapcom,davali si pozor..ona mu robila dobre a ta davka vysla na jej ruku..utrela si ju aj umyla a potom si do seba vosla tou rukou...moze byt z toho tehotna?pripisujem-po tomto bola prechadzka a citala som ze na vzduchu odumieraju spermie

katu5ik

no nie je..ak teda sa ti tam semeno nedostalo inak..napriklad ak ho mal partner na prstoch a drazdil ta nimi dnu, tak to mozne je:P..

akinom007

Nech si pise kto co chce, ja som mala prve priznaky uz po mesiaci, bola som brutal hladna jednoducho najedla som sa a o pol hodinu som bola na smrt hladna raz mi chutilo sladke, potom slane...
stale ale STALE som bola unavena , chcelo sa mi spat ...chodila som vela cikat aj 20 krat za den a viditelne sa mi zvacsili prsia...
ostehotnela som cca 28.11.-4.12.2004 a na vianoce som uz mala vsetky tieto priznaky