Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priznaky tehotenstva

thoraldr

prosimvas. s priatelkou sme mali nechraneny pohlavny stik poktorom si dala tabletku po...a 2 dni nato sme mali chraneny ale pretrhol sa nam prezervativ. som si isty se som sa ... ale nedostala menstruciu zatial a uz mala par dni mat....predtim este uzivala tabletki na posun menstruacie a den nato vsetko dostala zapal mocovich ciest...mislite ze to,z e nedostala je timi tabletkami a vsetkimi udalostami okolo toho alebo je visoka pravdepodobnost ze je tehotna???

luuucia

ahojte mam 17r. a mam problem neviem co sa so mnou deje....mestruacia mi skoncila v pondelok t.j 15.12 a vsetko bolo v poriadku a vcera rano som zacala znova krvacat ako nie je to silne ale krvacam....ako musim sa priznat mala som pohlavny styk pocas menstruacie a den ako mi skoncili cize v utorok naposledy.....citim sa znova ako keby som mala menstruaciu....neviete mi poradit co sa so mnou deje??...mozem byt prechladena???...alebo co sa so mnou deje??? prosim poradte mi

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.